Temperament, emocje, pasja – brzmi znajomo? To znaczy, że jesteś Ducatisti! A to właśnie dla właścicieli najpiękniejszych motocykli z rodziny Ducati szykujemy coś wyjątkowego.
BALTIC DUCATI WEEKEND!

Prawdziwe święto wszystkich Ducatisti zbliża się wielkimi krokami! Polski importer marki, wspólnie z Ducati Klub Polska, zaprasza na Baltic Ducati Weekend – spotkanie wszystkich fanów włoskiej marki na Pomorzu. Przygotowano wiele atrakcji m.in. rejs statkiem, całodzienne doskonalenie techniki jazdy na torze w Pszczółkach, bezpłatną hamownię czy turystyczne wycieczki oraz wiele innych!

Baltic Ducati Weekend to wyjątkowa impreza motocyklowa organizowana przez Biuro Importera Ducati Polska oraz Ducati Klub Polska. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie sobota 29 sierpnia z mega aktywnościami na Autodrom Pomorze. Bazą imprezy będzie Hotel Bartnik, a dodatkowym obiektem noclegowym będzie Hotel Gregor, oddalony o 200 m od głównej bazy imprezy. Zapraszamy wszystkich miłośników i użytkowników marki Ducati.

Impreza jest również otwarta dla posiadaczy motocykli innych marek.

Bez względu na motywację zapisz się już dziś na event Baltic Ducati Weekend, i nie pozwól, by ominęło cię jedno z najlepszych motocyklowych wydarzeń w roku.

WEŹ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM EVENCIE DUCATISTI

Zapisz się już dziś!

Pamiętaj również, że gwarancją uczestnictwa w evencie jest dokonanie opłaty w trakcie rejestracji online. Wybierz swój pakiet Red (z dodatkowym szkoleniem torowym) lub White (bez szkolenia torowego) i spędź niezapomniane chwile w gronie Ducatisti.
Więcej informacji o evencie na stronie: http://balticducatiweek.pl/ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.