Oto szpiegowskie zdjęcie nowego Ducati Scramblera opuszczającego bramy fabryki w Bolonii. Chociaż pomalowano go w barwy maskujące, widocznych jest wiele stylistycznych szczegółów tej ekscytującej maszyny.

Mamy istny karnawał szpiegowskich fotek nowych maszyn Ducati. Po podejrzanym Monsterze 800 czas na Scramblera. Ma on zadebiutować w 2015 roku. Jak sama nazwa wskazuje będzie to maszyna nawiązująca do klasycznych motocykli rajdowych. Świadczy też o tym spory prześwit, podwyższona kierownica i wąski zbiornik paliwa. Wersja produkcyjna otrzyma też prawdopodobnie stylowe, kostkowe opony.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Za napęd nowego Ducati odpowiadać będzie chłodzony powietrzem silnik z Monstera 796. Jednostka ma rozwijać moc 84 KM i posiadać 79 Nm momentu obrotowego.  Zupełnie nowa jest rama i wahacz. Zmieni się też prawdopodobnie kształt przedniej lampy.

Ducati wprowadzając do oferty Scramblera robi w segmencie swoich nakedów spory tłok. Chociaż powoli ciężko się połapać w ofercie włoskiego producenta, ma to swoje dobre strony. Decydując się na niezbyt tanią przecież maszynę tej firmy, mamy większą możliwość wybrania modelu idealnie dopasowanego do siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.