Bell, amerykański producent kasków motocyklowych, zaprezentował nowy kask stylizowany na pierwsze modele integralne – Bullitt. Nowy, a jednocześnie bardzo klasyczny wzór zachwyci posiadaczy motocykli retro.

Bazą dla modelu Bullitt był model Star, którego design pochodzi wprost z lat 60., kiedy to na świecie pojawiły się pierwsze kaski integralne. Prosty, niemal siermiężny kształt, którego nie sposób pomylić z żadnym innym od lat stanowi nieodłączny atrybut miłośników klasycznych motocykli.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bell Bullitt (5)Z zamierzchłych czasów pozostał jedynie charakterystyczny kształt – zarówno wykonana z multikompozytu skorupa, trójwarstwowe wypełnienie EPS, jak i wypinana wyściółka to absolutny top w zakresie komfortu i bezpieczeństwa.

[sam id=”22″ codes=”true”]

Bell Bullitt (3)Kask Bullitt wykończony jest stylowymi skórzanymi i metalowymi detalami, posiada certyfikaty DOT, EC i AS. Producent przewidział w opcji specjalny wypukły wizjer, który uczyni z tego retro-garnka prawdziwe hipsterskie cudo. Waga modelu Bullitt to to 1.4 kg. Cena – około 289 euro (1 200 zł). Na stronie producenta nie znaleźliśmy informacji o polskim dystrybutorze, kask można jednak kupić np. w sklepie internetowym w Anglii.

Bell Bullitt (4)

Bell Bullitt (2)

Bell Bullitt (1)

Bell Bullitt (7)

Bell Bullitt (6)

2 KOMENTARZE

  1. W Polsce dystrybutorem Bella jest Eurorider z Bielska-Białej. Kaski są no. w ich salonach Triumpha w Krakowie i Bielsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here