Kandydat na motocyklistę przeszedł zawał. Przykry finał egzaminu na prawo jazdy w Słupsku

-

Nie miniemy się chyba z prawdą, jeśli napiszemy, że egzaminy na kolejne kategorie prawa jazdy to jedne z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Niestety czasem na samym strachu i niepewności się nie kończy. W ubiegłą środę, w czasie egzaminu na kat. A w Słupsku doszło do bardzo przykrego zdarzenia – egzaminowany mężczyzna nagle stracił przytomność i upadł razem z motocyklem.

Po latach od zrobienia prawa jazdy można próbować uchodzić za doświadczonego „kozaka”, ale prawda jest taka, że na samą myśl o ponownym przechodzeniu przez egzaminacyjny stres niejedno serce drży mocniej. Wiemy to po sobie – wszyscy w redakcji mamy to dawno za sobą, a jednak zawsze, gdy mijamy warszawski WORD przy ul. Odlewniczej ogarnia nas nieprzyjemne uczucie.

Niestety czasem skutki stresu mogą być dużo groźniejsze. Przekonał się o tym niedawno 52-letni kandydat na motocyklistę, który był w trakcie „miejskiej” części egzaminu na prawo jazdy kat. A w Słupsku. Mężczyzna zatrzymał się przed światłami na ul. Mierosławskiego, za nim zatrzymał się egzaminator w aucie. W pewnym momencie egzaminowany stracił przytomność i upadł na jezdnię razem z motocyklem.

Wezwane służby bardzo szybko dotarły na miejsce zdarzenia i podjęły działania ratunkowe. Po ustabilizowaniu stanu poszkodowanego przetransportowano go do szpitala. Trafił na oddział kardiologiczny, ponieważ okazało się, że przeszedł zawał serca i jego życie jest poważnie zagrożone. Nie wiemy, jaki jest jego obecny stan.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY