Jest śnieg, jest zabawa. Taniec na skuterze w Wadowicach [film, video]

-

Wadowickie ulice wyglądają obecnie jak wierzch kremówki, która spadła na brudną podłogę. Nie tworzy to najlepszych warunków do jazdy jednośladem, o czym przekonał się kierowca skutera. Krótkie nagranie efektownego tańca opublikował portal WadowiceOnline.pl.

Dla niektórych realna zima, ze wszystkimi jej atrybutami, nie jest wystarczającym powodem, żeby zaprzestać jazdy jednośladem. Jedni to robią, bo lubią, inni – bo muszą. Do tej drugiej grupy zaliczamy chociażby dostawców jedzenia, którzy świątek, piątek, mróz czy upał, przemierzają ulice polskich miast. 

Uderzył skuterem w Maserati. Zapłaci kilkadziesiąt tysięcy zł z własnej kieszeni

Kiedy zdrowo sypnie śniegiem i asfaltową nawierzchnię pokryje mokra i brudna breja, utrzymanie motocykla czy skutera w pionie nie jest łatwym zadaniem. Raczej nie ma co liczyć na spokojną jazdę po linii prostej. Spodziewajmy się raczej tańca typu breakdance, gdzie figury wykonywane w pozycji leżącej nie należą do rzadkości. Na poniższym nagraniu widać skuterzystę walczącego na na zaśnieżonych ulicach papieskiego miasta. Miał co robić!

Często zdarza się również, zwłaszcza późną jesienią i wczesną wiosną, że do jazdy w śniegu zmuszeni są również ci, którzy tego wcale nie planowali. Przyjeżdżają rano do pracy przy pięknej pogodzie, a muszą wracać w śnieżycy. Przerabialiśmy to nie raz. Wtedy najlepiej nie kozaczyć i z pokorą przejechać w wolnym tempie i w stylu „na listonosza”. Lepszy czysty i zdrowy pracownik poczty niż połamany sportowiec wyczynowy. Szerokości! 
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY