Honda odpowiada BMW. W 2014 r. nowa “trzysetka” nawiązująca do Fireblade

-

Szybka odpowiedź Hondy na informację BMW o rozpoczęciu w Indiach produkcji motocykli o małych pojemnościach. Honda ogłosiła, że jej flagowa ćwiartka,modelCBR 250R otrzyma nowe nadwozie i silnik o pojemności 300 ccm.

Nowy motocykl został zaprezentowany w Chinach, jednak – jak napisano w informacji prasowej – będzie motocyklem globalnym. Pierwsze egzemplarze Hondy CBR 300R opuszczą fabrykę w Tajlandii na początku 2014 roku.

Honda nie podała dokładnych danych technicznych nowego modelu. Jedyne modyfikacje dotyczyć będą nadwozia (wraz z wydechem) i pojemności silnika, natomiast rama i zawieszenie pozostaną bez zmian.

Jak widać na zdjęciach, stylistyka trzysetkinawiązuje do Hondy Fireblade, zamiast – jak w modelu 250R – HondyVFR 1200F. Cena Hondy CBR 300R nie została jeszcze podana.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY