Na amerykańskim E-Bayu trwa właśnie licytacja Hondy CB450 z 1973 roku. Maszyna sama w sobie jest bardzo kusząca, a dodatkowym argumentem za jej zakupem, jest 15% wylicytowanej kwoty na cele dobroczynne.

Wystawiony custom bike jest dziełem firmy Hangar Cycleworks. Utrzymana w stylistyce cafe-racer Honda CB450 z 1973 roku otrzymała kilka mechanicznych ulepszeń i przeszła kurację upiększającą.

CB450 (5)

 

Wyremontowany silnik otrzymał nowe gaźniki Mikuni i elektroniczny system zapłonowy firmy Dyno. Nowy jest też wysoko poprowadzony i ciekawie uformowany wydech w układzie 2 w 1.

CB450 (4)

Ramę, elementy zawieszenia i obręcze kół pomalowano proszkowo na kolor czarny. Resztę motocykla pokrył piękny, metaliczny zielony lakier ze złotymi akcentami. Cały motocykl prezentuje się niezwykle stylowo i mocno przyciąga wzrok.

CB450 (3)

Do końca aukcji, pozostało niewiele czasu. Aktualna cena to ok. 19000 zł, co nie jest rozbojem za tę niezwykłą maszynę. Dodatkowo wspieramy organizację Wellspring International Outreach, pomagającą potrzebującym dzieciom.

CB450 (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.