Honda będzie sprzedawać w Chinach motocykle o dużych pojemnościach

-

Honda planuje rozpocząć w Chinach aktywną sprzedaż motocykli z silnikami o dużych pojemnościach. W największych miastach powstaną specjalne salony, w których będą sprzedawane tylko największe jednoślady tej marki. 

O planach tych poinformował na konferencji prasowej Seiji Kuraishi, szef chińskiej spółki-córki Hondy. Konferencja prasowa odbyła się podczas zakończonych właśnie w mieście Chongqing największych azjatyckich targów motocyklowych, o których jako jedyni informowaliśmy wczoraj.

Największy na świecie rynek motocyklowy w Chinach w ostatnich latach bardzo się zmienił. Pojawili się klienci, którzy nie są już zainteresowani jednośladami o małych pojemnościach, służącymi na dojazdy do pracy – stwierdził Kuraishi.

Dodał też, że coraz więcej Chińczyków chce traktować motocykl jako rozrywkę i szuka maszyn z większa mocą. – Dlatego w pełnym wymiarze rozpoczynamy w Chinach sprzedaż motocykli o dużych pojemnościach – zapowiedział .

W Pekinie i Szanghaju jeszcze w tym roku powstaną luksusowe salony sprzedaży, w których oferowane będą wyłącznie najdroższe motocykle z oferty Japończyków. podobne salony powstaną w przyszłym roku w kilkunastu innych miastach

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY