Hero MotoCorp., indyjski potentat branży motocyklowej zaprezentował Hastur 620. Naked o sportowym zacięciu i odważnej stylizacji powstał przy współpracy specjalistów z Erik Buell Racing.

Hero wyraźnie się rozpędza ze swoimi wyrazistymi nowościami. Ostatnio opisywaliśmy prototypowy skuter z silnikiem diesla i nową sportową ćwiartkę tej marki.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Teraz przyszedł czas na naked bike o agresywnej stylizacji i sporych ambicjach. Nowa maszyna o nazwie Hastur 620 wizualnie celuje blisko takich modeli jak nowe Kawasaki Z1000 czy KTM 1290 Super Duke R.

Hastur 620 (5)Motocykl napędzany będzie dwucylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności, wnioskując z nazwy, 620 cm3 i mocy 80 KM. Będzie przy tym ważył 160 kg, więc jest dobrą receptą na miejskiego łobuza.

Hastur 620 (1)W Indiach, gdzie motocykle tej mocy i pojemności nie są spotykane na co dzień, może być prawdziwym szatanem. Inna sprawa, że maszyny o tej pojemności są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych, więc biorąc pod uwagę udział w tym projekcie firmy Erik Buell Racing, można się domyślać, że Hastur 620 będzie oferowany również w Ameryce.

Hastur 620 (2)Przyglądając się indyjskiemu streetfighterowi można odnieść wrażenie, że stylistycznie jeszcze daleko mu do utytułowanej konkurencji. Maszyna wygląda trochę jak niewysoki miłośnik złotych łańcuchów i sportowej odzieży z bazaru. Jej kolejne wcielenia będą zapewne już bardziej cywilizowane.

Hastur 620 (6)Hero MotoCorp. na pewno nie spocznie na laurach i zacznie szturmować nowe segmenty. Elito Starego Świata – strzeż się!

Hastur 620 (3)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.