Billie Leo Standley w swoją ostatnią podróż wybrał się się na ukochanym Harleyu-Davidsonie Electra Glide.  Zmarły na raka motocyklista poprosił by pochowano go w pełnym motocyklowym rynsztunku.

Billie Leo zmarł w ostatni weekend na raka płuc. Wcześniej ogłosił światu, że chce być pochowany na ukochanej maszynie – Harleyu-Davidsonie Electra Glide. Przygotowania zaczął kilka lat wcześniej, jeszcze zanim zdiagnozowano u niego śmiertelną chorobę.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Aby zmieścić specjalną trumnę – skrzynię Billie dokupił kolejne trzy kwatery w pobliżu grobu swojej zmarłej żony. Trumnę z pleksiglasu wykonali jego synowie a Standley chętnie pokazywał ją gościom.

Harleyem do nieba2

Przed pogrzebem ciało zmarłego zostało przygotowane – Billie siedział dumnie wyprostowany na siedzeniu Electra Glide ubrany w pełny motocyklowy rynsztunek. 

3 KOMENTARZE

  1. to sie nazywa uszanowac wole zmarłego , jaknajbardziej mi sie to podoba . Moze slowo podoba w obliczu smierci jednego znas -motocyklistów nie jest na miejscu , ale szacunek dla niego i dla tych ktorzy wykonali jego LAST WISH….szacun wielki :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.