Harley-Davidson Sportster 883 i Pierwsza Dama indyjskiego motocyklizmu

-

Sangeeta Vinodkumar jest pierwszą kobietą w Indiach, której imię i nazwisko widnieje w dowodzie rejestracyjnym Harleya-Davidsona. Pierwszy w Indiach motocykl tej marki należący do kobiety to błękitny Harley-Davidson Sportster 883.

Sangeeta otrzymała motocykl od swojego męża na urodziny. Kochający małżonek musiał jednak czekać aż dwa miesiące, zanim prezent dla ukochanej został dostarczony. Harley-Davidson Sportster 883 jako symbol równouprawnienia został wręczony 110 lat po powstaniu amerykańskiej marki.

Teraz szczęśliwa jubilatka musi zweryfikować swoje plany wakacyjne: chce wspólnie z mężem odbyć wyprawę motocyklową wokół Indii. Sangeeta zamierza też założyć pierwszy w Indiach klubu zrzeszający motocyklistki – właścicielki Harleya.

Pozostaje mieć nadzieję, że wśród planów znajdzie się także zakup kasku i odzieży motocyklowej, by pierwsza dama indyjskiego motocyklizmu mogła świecić dobrym przykładem.

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY