Niepowtarzalny, odmienny a jednocześnie w pełni ergonomiczny i użyteczny – taki miał być custom, który wymarzył sobie konstruktor Giulio Paza. Udało mu się dokonać niemożliwego – nadał BMW R1200 fascynującego wdzięku.

Do unikalnego projektu wybrano kilka modeli BMW R1200 i silnik typu bokser o pojemności 1170 cm3 osiągający moc maksymalną 110 KM. We współpracy z Bonamici Racing zbudowano nową ramę, tym samym wprowadzając konstrukcję na zupełnie nowy poziom.

BMW R1200 Diva ma zbiornik paliwa pod siedzeniem, co korzystnie wpływa na centralizację masy. Siodło zaskakuje wyglądem i dodatkowo wzmacnia efekt niezwykłego wyglądu jednośladu. W konstrukcji użyto części z lekkiego włókna węglowego.

Projektant Giulio Paz zamierza zbudować więcej takich motocykli i przystosować je do wymagań klientów w najdrobniejszych szczegółach. Nie jest znana cena maszyny, ale wiadomo, że jakość i indywidualizm rzadko idą w parze z niską ceną.

1 KOMENTARZ

  1. …i tu najtrafniejszym będzie ludowa mądrość ,sentencja : (przysłowia mądrością … . ) itd. ,wszak z “gówna bata nie ukręcisz” … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.