Dwa nowe motocykle – Pulsar CS400 i pulsar SS400 przedstawił podczas targów Auto Expo koncern Bajaj. W prace nad motocyklami zaangażowany był KTM. Indyjskie maszyny przestają być ubogimi kuzynami europejskich jednośladów.

Choć większość indyjskich jednośladów z powodów ekonomicznych, ma silniki o pojemności poniżej 200 cm3, klienci coraz chętniej wybierają większe maszyny. Właśnie do nich Bajaj kieruje swoje nowe motocykle: CS400 i SS400.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Oba modele napędzane są tym samym singlem o pojemności 375 cm3, chłodzonym cieczą i pochodzącym z KTM Duke 390, co daje duże nadzieje na wysoką jakość. Z silnikiem współpracuje sześciobiegowa skrzynia.

Bajaj Pulsar CS i SS (1)

Zarówno CS400, jak i SS400 wyposażono w tarczowe hamulce i system ABS. CS to naked o bardziej cywilizowanym wizerunku, SS natomiast jest agresywnie wystylizowaną maszyną sportową z pełną owiewką.

Bajaj Pulsar CS i SS (8)Jeśli motocykle okażą się sukcesem, bardzo możliwe, że zobaczymy je także w Europie. Atrakcyjna cena przy zachowaniu wysokiej jakości, popartej reputacją KTM może uczynić z indyjskich łobuzów rynkowy hit.

Bajaj Pulsar CS i SS (2)

Bajaj Pulsar CS i SS (9)

Bajaj Pulsar CS i SS (7)

Bajaj Pulsar CS i SS (10)

[sam id=”12″ codes=”true”]Bajaj Pulsar CS i SS (6)

Bajaj Pulsar CS i SS (5)

Bajaj Pulsar CS i SS (4)

Bajaj Pulsar CS i SS (3)ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.