Moto Morini ujawniło cruisera T5 podczas targów Auto Expo. Motocykl powstały przy współpracy z indyjskim tunerem Vardenchi wyglądem przypomina oldtimera, choć wyposażono go w nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Motocykl został zaprojektowany przez inżynierów z Vardenchi, natomiast jego serce pochodzi prosto z Włoch. Widlasty silnik o pojemności 1187 cm3 generuje moc 118 KM. Przedni widelec upside-down i tylny amortyzator Ohlinsa zapewniają komfort podróżowania.

[sam id=”11″ codes=”true”]

19-calowa felga przednia i 17-calowa tylna odlewane będą ze stopu aluminium, chociaż zaprezentowany na wystawie egzemplarz posiada felgi szprychowe. Nowoczesności dodawać będą elektroniczne zegary.

Moto Morini Vardenchi T5 (4)

Współpraca Vardenchi z Moto Morini rozpoczęła się rok temu i jak widać projektanci nie tracili czasu. Za promocję nowego T5 odpowiedzialna będzie firma Moto Morini, natomiast sprzedaż i serwis powierzono Hindusom z Vardenchi.

Moto Morini Vardenchi T5 (3)Ceny T5 zaczynać się mają od 40 tys. złotych, a za najbogatszą wersję trzeba będzie zapłacić około 60 tys. złotych. Producenci planują w pierwszym roku sprzedać 600 motocykli, żeby w następnych 5 latach zwiększyć tę ilość do 2000.

Moto Morini Vardenchi T5 (1)

Moto Morini Vardenchi T5 (2)

Moto Morini Vardenchi T5 (4)

Moto Morini Vardenchi T5 (6)

[sam id=”11″ codes=”true”]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.