1000 nowiutkich Kawasaki Ninja 250 otrzyma malezyjska policja

-

Malezyjska policja wzbogaciła się o flotę nowych motocykli. Do patrolujących ulice Kuala Lumpur Hond ST1300 i trójkołowców Can-Am Spyder dołączyły Kawasaki Ninja 250, przystosowane do potrzeb policji.

Kawasaki Ninja 250 otrzyma wszystkie funkcjonalności nowego modelu kawasaki Ninja 300 na 2013 rok, m.in. wtrysk paliwa czy ABS w standardzie. Jedyne różnice to właśnie mniejszy silnik oraz specjalne dodatki dla potrzeb policji: centralny kufer, oświetlenie czy sygnał dźwiękowy. Motocykle mają również zmienione malowanie.

Pierwsza partia 560 motocykli została uroczyście przekazana kilka tygodni temu (nagranie uroczystości poniżej). Film można przewinąć do 5:50, gdy rusza parada, wcześniej oprócz błyskających światełek nic się nie dzieje.

Parada policyjnych Kawasaki Ninja 250 (FILM)

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY