Kask Schuberth C3 Pro Women był obiektem moich marzeń. Tyle naczytałam się o jego ergonomii i lekkości, że możliwość sprawdzenia wszystkiego na własnej głowie było prawdziwą przyjemnością. Wniosek: nie ma ideałów.

Kask Schuberth C3 Pro Women został stworzony z myślą o kobietach, których delikatne rysy twarzy wymagają specjalnego traktowania. Dlatego wyściółka kasku wykonana z pianki EPS nie tylko gwarantuje zwiększoną wytrzymałość i bezpieczeństwo, ale także jest specjalnie wyprofilowana, aby lepiej dopasowywała się do kobiecej głowy.
[sam id=”11″ codes=”true”]

Bryza na twarzy

Zastosowana tkanina Interpower, która pochłania wilgoć i zapewnia doskonała wentylację, dba o komfort nawet bardzo wrażliwej skóry, a nasz make-up jest bezpieczny. Niestety proces dopasowania się do kształtu twarzy, szczególnie kości policzkowych trwa nawet kilkaset kilometrów.
DSC_7359
Kask Schuberth C3 Pro Women posiada ulepszoną w stosunku do poprzedniego modelu wentylację głowy, dzięki której uzyskuje się o 60%  lepszy przepływ powietrza. Regulowany wlot wentylacyjny na głowie i kombinacja wielu otworów w piance EPS zapewnia skuteczną wentylację w całym kasku, co powoduje miłe uczucie chłodu okalające całą głowę. Doskonałe szczególnie w bardzo upalne dni.

Trochę gorzej zachowuje się wentylacja na brodzie, która po otworzeniu jest dla mnie prawie niewyczuwalna. Dlatego miałam ochotę czasem uchylić szybkę, aby wpuścić trochę więcej powietrza. Jednakże daję dużego plusa wentylacji.
DSC_3267

Blenda: tak jak trzeba

Kask zaopatrzony jest w blendę przeciwsłoneczną, która sprawdza się nie tylko w bardzo słoneczny dzień. Materiał, z którego jest wykonana ma idealną, wręcz krystaliczną przejrzystość, co zwiększa komfort jazdy.
[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here