Kobieta na motocyklu to wciąż nieczęsty widok na drodze. Szkoda – otwartość na świat, jaką zapewnia motocykl, doskonale wpisuje się w kobiecą wrażliwość. Oto 10 powodów, dla których warto umówić się z nami na randkę.

Motocyklistka to kobieta nietuzinkowa, ma wiele zalet, o których trudno przekonać się podczas pierwszej rozmowy, czy w codziennych nudnych relacjach. Raczej nie poznasz jej także na dyskotece ani w solarium. Bardziej prawdopodobny jest warsztat lub kręta boczna droga.

Temat kobiet na motocyklu poruszany jest coraz częściej. Coraz więcej kobiet dosiada jednośladu i pędzi nim w siną dal. Jedną z takich kobiet jest blogerka motocyklowa MotoLady, która opisała 10 powodów, dla których randka z kobietą jeżdżącą na motocyklu może być niezwykłym doświadczeniem.

1. Jesteśmy żądne przygód

PrzygodaKochamy długie wyprawy w góry, nad jeziora i wszędzie tam, gdzie można znaleźć coś interesującego. Jeśli masz fajną trasę i ciekawy cel wyprawy, to jesteśmy gotowe pojechać za tobą. Nie interesują nas drogie hotele czy restauracje, chcemy doświadczać świata, czuć zew przygody.

2. Rzeczywistość nas nie przeraża

RzeczywistośćCiągłe przypominanie o niebezpieczeństwie na nas nie działa. Mamy świadomość rzeczywistości i tego co się dzieje dookoła. Chcemy żyć pełnią życia i dobrze się bawić. Niebezpieczeństwo czyha wszędzie – gdy idziesz ulicą, albo wsiadasz do samolotu.

3. Jesteśmy oszczędne

OszczędnośćKażda z nas wie jak odłożyć pieniądze na spełnienie swojego marzenia i choć motocykl trochę kosztuje, jesteśmy zdolne do poświeceń. Możemy zrezygnować na jakiś czas z kupowania ciuchów czy wizyt w knajpie. Wszystko w imię wyższych celów.

4. Cieszymy się z drobiazgów

DrobiazgiSłońce wschodzące zza ośnieżonych gór, rechotanie żab nad jeziorem – to chwile tak ulotne, że chcemy cieszyć się każdą z nich. Potrafimy widzieć i czuć więcej, dlatego wiemy jak znaleźć słoneczną stronę życia.

5. Jesteśmy pomocne

PomocneJazda na motocyklu to styl życia. Dla nas ważne jest zaangażowanie. Idziemy naprzód pomimo trudności, zawsze chętne do pomocy. Mamy wyższy stan świadomości otaczającego nas świata, co powoduje, że dbamy o siebie i pomagamy sobie nawzajem.

6. Obserwacja to nasza druga natura

ObserwacjaW życiu i na drodze ciągle pojawiają się nieoczekiwane sytuacje, ale my jak nikt potrafimy obserwować. Jesteś przy nas bezpieczny. Zawsze patrzymy w obie strony i pilnujemy wszystkiego, aby bezpiecznie dotrzeć do domu.

7. Nic nas nie zaskoczy

ZaskoczyZmiana planów nam nie straszna – zawsze mamy alternatywę, czyli randkę z naszym motocyklem. A kiedy złapiemy gumę, albo padnie akumulator, wiemy jak sobie z tym poradzić. Umiemy odnaleźć się w niespodziewanych sytuacjach.

8. Nie jesteśmy natrętne

NatrętneNie zamęczamy cię sms-ami, nie wysyłamy miliona maili gdy jesteś zajęty pracą. Szanujemy twój czas i chcemy szacunku także dla naszej pasji. Bycie motocyklistką to niezależność, która pozwala na dbanie o swoje życie.

9. Potrafimy odprężyćOdprężyć

Jako kobiety często jesteśmy odbierane jako delikatne i subtelne, co nie oznacza, że brak nam siły i energii. Nasze ręce, wyćwiczone przez manetki, doskonale radzą sobie podczas masażu twoich pleców, a setki, tysiące przejechanych kilometrów dają nam wiedzę, gdzie twój kark najbardziej potrzebuje naszego dotyku.

10. Jesteśmy romantyczne w wyjątkowy sposób

RomantycznePotrafimy wznieść stereotypowe działania na wyższe obroty – upieczemy ciasto, które przywieziemy ci w plecaku lub motocyklowym kufrze. To się nazywa styl. Dla nas tysiąc razy bardziej romantyczny jesteś z muchami na kasku, niż z bukietem z tysiąca róż.

Opracowano na podstawie The Moto Lady

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.