Koniec sezonu to dobra okazja by kupić motocyklowe ciuchy, kask czy akcesoria w dobrej cenie. Warto zrobić mały rekonesans i kupić to, co jeszcze dwa miesiące temu było zbyt drogie.

Największą motywację do zakupu nowego kasku czy kurtki motocyklowej mamy, rzecz jasna, na początku sezonu. Importerzy i dystrybutorzy dobrze o tym wiedzą – w marcu, kwietniu i maju ceny ciuchów, zwłaszcza z nowych kolekcji, szybują pod niebiosa.

Najkorzystniej jednak ekwipunek uzupełniać jesienią, kiedy importerzy wiedzą już, że to, co zostało w magazynach muszą jak najszybciej sprzedać, by zrobić miejsce dla nowej kolekcji.

Held_Page_BannerJedną z ciekawszych wyprzedaży jest ta w Dobrych Sklepach Motocyklowych, gdzie produkty marek HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai, RST i wielu innych można kupić z rabatem sięgającym nawet 40%.

W jednym z ponad 130 Dobrych Sklepów Motocyklowych można samodzielnie wynegocjować cenę wybranego produktu. Warto się pospieszyć, bo niektóre akcesoria motocyklowe są dostępne zaledwie w kilku egzemplarzach.

ktm-airoh-aviator-2015-white-01Lista Dobrych Sklepów Motocyklowych znajduje się tutaj. Możesz także sprawdzić ofertę na stronie internetowej, a następnie wynegocjować dobrą cenę w wybranym sklepie.

Artykuł powstał na podstawie materiałów dostarczonych przez naszych partnerów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.