Używanie pełnego stroju motocyklowego podczas każdej motocyklowej przejażdżki ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Oto znakomity przykład jak pełny strój może uratować nasz kręgosłup przed efektami własnej głupoty.

Swoboda interpretacji przepisów ruchu drogowego w Rosji jest powszechnie znana, by nie powiedzieć legendarna. Najwięksi kontestatorzy polskich realiów drogowych milkną w obliczu sytuacji, które zastają u naszego wschodniego sąsiada. Biker, którego widzimy na filmie jest przykładem takiego właśnie ryzykownego zachowania.

Podwójne uderzenie

Wyprzedzając kolumnę pojazdów zostaje potrącony przez skręcający samochód. Spada z motocykla, koziołkuje i na koniec otrzymuje od obracającego się jednośladu cios w plecy. Być może samochód, który go potrącił nie zasygnalizował zamiaru skrętu ale i tak wyprzedzanie w takim miejscu było bardzo ryzykowne.

Szczęściem w nieszczęściu był pełny strój motocyklisty, który uchronił bikera przed poważniejszymi urazami a, co najważniejsze, ocalił jego kręgosłup przed złamaniem.

3 KOMENTARZE

  1. …”kulturnyj narod” ,nic dodać nic ująć ,dobrze że wstał i zwlókł się z jezdni bo dostałby jeszcze kilka “strzałów” za to że śmiał się wyglebić tym samym utrudniać jazdę znakomitej reszcie “użytkowników” … .

  2. …w odp. …racja ,zaszokowało mnie jedynie to iż ci którzy bezpośrednio uczestniczyli w tym dzwonku pojechali sobie dalej ,tym bardziej jako współuczestnicy zobligowani do udzielenia pierwszej pomocy ,co do reakcji polskich użytkowników ,- cóż ,z pewnością ręki bym sobie obciąć nie dał ,choć tli się nadzieja :) …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.