Podwójne uderzenie. Zbawienna rola pełnego stroju [WYPADKI]

-

Używanie pełnego stroju motocyklowego podczas każdej motocyklowej przejażdżki ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Oto znakomity przykład jak pełny strój może uratować nasz kręgosłup przed efektami własnej głupoty.

Swoboda interpretacji przepisów ruchu drogowego w Rosji jest powszechnie znana, by nie powiedzieć legendarna. Najwięksi kontestatorzy polskich realiów drogowych milkną w obliczu sytuacji, które zastają u naszego wschodniego sąsiada. Biker, którego widzimy na filmie jest przykładem takiego właśnie ryzykownego zachowania.

Podwójne uderzenie

Wyprzedzając kolumnę pojazdów zostaje potrącony przez skręcający samochód. Spada z motocykla, koziołkuje i na koniec otrzymuje od obracającego się jednośladu cios w plecy. Być może samochód, który go potrącił nie zasygnalizował zamiaru skrętu ale i tak wyprzedzanie w takim miejscu było bardzo ryzykowne.

Szczęściem w nieszczęściu był pełny strój motocyklisty, który uchronił bikera przed poważniejszymi urazami a, co najważniejsze, ocalił jego kręgosłup przed złamaniem.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

3 KOMENTARZE

  1. …”kulturnyj narod” ,nic dodać nic ująć ,dobrze że wstał i zwlókł się z jezdni bo dostałby jeszcze kilka “strzałów” za to że śmiał się wyglebić tym samym utrudniać jazdę znakomitej reszcie “użytkowników” … .

  2. …w odp. …racja ,zaszokowało mnie jedynie to iż ci którzy bezpośrednio uczestniczyli w tym dzwonku pojechali sobie dalej ,tym bardziej jako współuczestnicy zobligowani do udzielenia pierwszej pomocy ,co do reakcji polskich użytkowników ,- cóż ,z pewnością ręki bym sobie obciąć nie dał ,choć tli się nadzieja :) …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY