Prezentacje i testy drogowe najnowszych motocykli Suzuki, w tym debiutującego w Polsce V-Stroma 1000 zorganizowało dla dziennikarzy najważniejszych mediów motocyklowych Suzuki Motor Poland. Był tam również Motovoyager.

Zdjęcia: Paweł Kucharski / Suzuki Motor Poland

Otwarcie sezonu motocyklowego połączone z prezentacją aż dziesięciu motocykli i jednego maxiskutera zorganizowano na wspaniałych mazurskich drogach. W imprezie wzięli udział dziennikarze najważniejszych mediów motocyklowych w Polsce.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Suzuki Mazury (15)
Na co dzień się trochę ścieramy, ale w trasie jest komitywa
Do naszej dyspozycji było jedenaście jednośladów: dwie Inazumy, Hayabusa 1300, Intruder C1500T, Gladius, GSR750, V-Strom 650, Burgman 650 Executive i trzy egzemplarze gwiazdy tej imprezy – nowego V-Stroma 1000. Każdy z nas mógł poznać własności jezdne i możliwości każdej z maszyn na znakomicie przygotowanej trasie przejazdu.

Suzuki Mazury (10)
Ludność mazurska dziwi się przybyszom z zaświatów
Począwszy od warszawskich korków, gdzie brylowały małe i zwinne Inazumy, przez dwupasmówkę, gdzie w swoim żywiole była Hayabusa, aż po dziurawe boczne mazurskie drogi, gdzie wszystkie V-Stromy czuły się jak ryby w wodzie – każdy kilometr pokonany przez testowane jednoślady dawał mnóstwo frajdy.

Suzuki Mazury (4)
Koledzy zwykle tankują inne paliwo
Przygotowana na tę okazję nawigacja nie zamierzała współpracować z prowadzącym część grupy dziennikarzem. Dało to możliwość bliskiego poznania bardzo rzadko uczęszczanych dróg i bliskiej integracji konkurujących ze sobą na co dzień portali.

Suzuki Mazury (12)
Ile? 60? Ale na pewno? :(
Suzuki stanęło na wysokości zadania – każdy z nas mógł dokładnie poznać najważniejsze modele, które przygotowano na ten rok. Szczegółowy test redakcyjny V-Stroma 1000 będziecie mogli przeczytać już w połowie maja. Wkrótce ukażą się także testy Inazumy, Intrudera i V-Stroma 650.

1 KOMENTARZ

  1. Burgman 650 wygląda jak trol z uszami w postaci lusterek, dlaczego nowe AM 400 wyglądają jak statki kosmiczne a to jest takie paskudne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.