Mroczniejszy charakter i więcej mocy obiecuje Harley-Davidson w modelach z rocznika 2016. Wśród nowości amerykańskiego producenta znajdą się Iron 883, Forty-Eight i Road Glide Ultra.

Pierwsze dwie nowości – Iron 883 i Forty-Eight reprezentują linię Dark Custom, która inspirowana jest charakterem dawnych maszyn z Milwaukee, po które chętnie sięgali buntownicy i ludzie wyjęci spod prawa. Współczesna konstrukcją oraz nowe  zawieszenie nieco łagodzą ich ostry charakter.

Nowości HD2016 (2)Motocykle z nowej, limitowanej serii S wyposażono w potężne silniki i nowoczesną stylistykę. Fat Boy S oraz Softail Slim S to połączenie ekskluzywnego wykończenia z jednostką napędową o pojemności 1800 cm3, która przyciąga uwagę swoją stylistyką i zapewnia dobre osiągi.

Nowości HD2016 (1)Wszystkie modele Sportster z rocznika 2016 otrzymają nowe zawieszenie z przodu i z tyłu oraz bardziej wygodne siodło, które poprawi komfort podróży. W linii Touring pojawi się model Road Glide Ultra napędzany znanym z Electry silnikiem chłodzonym cieczą i powietrzem.

Nowości HD2016 (3)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here