Nówka sztuka nieśmigana z 1982? Czy to możliwe? A może to taka sama sytuacja, jak z tymi starymi BMW z cofniętymi licznikami – panie, Niemiec go pod kocem trzymał, a w ogóle jeździł tylko w niedzielę do kościoła?

Honda CBX Supersport prosto z pudełka

Na internetowym portalu aukcyjnym Bring a Trailer pojawiło się ogłoszenie sprzedaży Hondy CBX Supersport z 1982, która stoi wciąż zapakowana w oryginalną skrzynię producenta. Pierwotnym właścicielem jest salon Rick Case Honda. CBX SuperSport, produkowany w latach 1981-1982, został wyposażony w sześciocylindrowy silnik o pojemności 1047 cm3. Ten konkretny egzemplarz prezentuje malowanie Pearl Altair White. W zestawie mamy dodatkowo m.in. kufry, podwójne siedzenie i uchwyty dla pasażera. Kupujący wraz z motocyklem otrzyma również oryginalne kartonowe pudło, w którym była zapakowana skrzynia z motocyklem. Na chwilę obecną (7.05.2020) cena wywoławcza to 5 000 $. Do końca aukcji zostało 6 dni.
Jeżeli marzy ci się klasyk jednie nieznacznie nadszarpnięty zębem czasu (rdza na zbiorniku), masz trochę niepotrzebnych dolarów i jesteś gotowy odebrać motocykl ze słonecznej Florydy to, to jest właśnie okazja dla ciebie!

Honda CBX SupersportHonda CBX Supersport

Honda CBX SupersportHonda CBX Supersport

Testujemy customową Hondę CX650 – brat bike, motocykl, który czyni wolnymZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.