Babes of Borrego bloga poświęcony kobiecej kulturze motocyklowej, a także nazwa damskiego zlotu na pustyni w Arizonie. Zdjęcia jasno pokazują, że motocyklistki to nie tylko atrakcyjny dodatek do swoich męskich odpowiedników.

Babes of Borrego stało się niezwykle popularnym internetowym miejscem skupiającym zafascynowane motocyklami panie. Założycielki bloga, Ashmore Bodiford i jej przyjaciółka Anya pewnego dnia rzuciły pomysł jak najbardziej realnego spotkania. Ku ich zdziwieniu i radości, na pustynne tereny Arizony przyjechało ponad 50 Amazonek z całego kraju, nawet z tak odległych miejsc jak Nowy Jork, San Francisco i Los Angeles.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Zamieszczone zdjęcia pokazują, że fanki dwóch kółek to naprawdę ostre babki i wiedzą, co zrobić z maszyną. Co prawda popularyzowaną przez nas zasadę AGATT (All Gear All The Time) zdają się mieć głęboko w tłumiku, ale na potrzeby tych fotek jesteśmy w stanie to chwilowo wybaczyć.

Babes of Borrego (8)

Babes of Borrego (7)

Babes of Borrego (6)

Babes of Borrego (4)

Babes of Borrego (3)

[sam id=”12″ codes=”true”]Babes of Borrego (2)

Babes of Borrego (1)

Babes of Borrego (18)

Babes of Borrego (17)

Babes of Borrego (16)

[sam id=”12″ codes=”true”]Babes of Borrego (15)

Babes of Borrego (14)

Babes of Borrego (13)

Babes of Borrego (12)

Babes of Borrego (11)

Babes of Borrego (10)

Babes of Borrego (9)

[sam id=”11″ codes=”true”]

1 KOMENTARZ

  1. No oczywiście że zasadę All Gear All The Time mają w “głębokim poważaniu” bo to Amerykanki a nie Europejki. A w Ameryce wiedzą że ta zasada służy nie tyle motocyklistom co producentom kasków i kombinezonów motocyklowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.