Mamy faworytów do tytułu “Najgłupszy Złodziej Roku”. Amatorzy cudzych motocykli zrobili sobie zdjęcia na skradzionych maszynach i wrzucili je na Facebooka. Na szczęście policja była trochę bardziej rozgarnięta.

W każdym zawodzie fachowiec to nieoceniony skarb, nawet jeśli ta profesja to zwykłe złodziejstwo. Kiedy za kradzież bierze się półgłówek bywa czasem strasznie, ale jeszcze częściej śmiesznie, jak w dzisiejszej historii.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Dwaj grasujący w okolicy Manchesteru złodzieje, mający na koncie włamania do domów i kradzieże aut i motocykli, zostali zatrzymani po tym, jak właściciel jednej ze skradzionych maszyn rozpoznał swój motocykl na zdjęciu wrzuconym na Facebooka. Siedział na niej dumny ze swej zdobyczy złodziej.

Matthew Murphy

Gdyby głupota miała skrzydła, ci dwaj panowie mogliby stać się potentatami branży lotniczej. Niestety miejscowy sąd sprowadził ich na ziemię i najbliższe 9 lat spędzą na turnusie w jednym z brytyjskich ośrodków wypoczynkowych o obniżonym standardzie. Będą mieli czas, by zastanowić się “gdzie popełniłem błąd?”, chociaż zapewne nic sensownego nie wymyślą.

Jonathan Dougan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.