Amerykańskie czasopismo konsumenckie Consumer Reports opublikowało raport pod nazwą 10 motocykli, na których chcemy jeździć tego lata. Na liście znalazły się nowe i odświeżone modele ośmiu producentów.  

Jak podkreślają  autorzy raportu, lista dziesięciu najbardziej pożądanych motocykli była dyskutowana w redakcyjnym gronie od kilku tygodni. Z kilku modeli trzeba było zrezygnować: na liście nie znalazły się m.in. Victory Boardwalk czy przedpremierowy Indian  Chief.

A oto i lista, uszeregowana przez dziennikarzy w kolejności od najmniejszej do największej mocy. Zdjęcia w galerii poniżej.

1. Kawasaki Ninja 300

2. Honda CB500F/CB500X

3. Zero Motorcycles Zero S

4. Star Bolt (w Europie znany jako Yamaha Bolt)

5. Suzuki Boulevard C90T B.O.S.S.

6. BMW R1200GS

7. Triumph Trophy SE

8. Star 1300 Deluxe ( w Europie Yamaha V-Star 1300 Deluxe)

9. Moto Guzzi California 1400 Custom

10. Honda Gold Wing F6B

Consumer Reports

Czasopismo amerykańskiej organizacji konsumenckiej Consumers Union. Publikuje zestawienia i testy różnego rodzaju towarów i usług, oparte na opiniach użytkowników oraz wynikach testów, przeprowadzanych w należących do organizacji laboratoriach. Ma aż 4 mln prenumeratorów, a roczny budżet na testy wynosi 21 mln dolarów (70 mln zł).

Redakcja nie publikuje żadnych reklam, a dziennikarze nie przyjmują do testów żadnych produktów od firm. Rezultaty testów nie mogą być też wykorzystywane przez producentów do reklamowania swoich produktów.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here