sob., 24 Lip 2021

Motocykle VOGE – nowa marka z impetem wjeżdża na polski rynek! [300/500 AC, DS, R, RR, cena]

-

Wielu z was interesujących się motocyklami, pewnie nie ominęły pojawiające się od kilku lat doniesienia o marce motocykli VOGE. Wspominały o niej różne portale na etapie relacji z ostatnich europejskich targów motocyklowych. Już wówczas dziennikarze z różnych, nie tylko tych motocyklowych, redakcji zwracali uwagę na ciekawą stylizację, zaawansowanie technologiczne i wysoką jakość jednośladów VOGE.

Skąd pochodzi i dokąd zmierza VOGE

Marka VOGE zrodziła się w głowach projektantów chińskiego potentata motocyklowego Loncin Industrial Group Co. Ltd. kilka lat temu. Fabryka rozpoznawalna na świecie z produkcji komponentów, silników, jak i gotowych jednośladów m.in. dla BMW, a wkrótce także dla MV Agusta, postanowiła pokazać swoje możliwości projektując własną markę premium nazwaną VOGE.

Pojazdy korzystające z najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych mają być ciekawą alternatywą dla europejskiego odbiorcy szukającego trwałego pojazdu w atrakcyjnej cenie.

Na rynku europejskim marka zadomowiła się już 2 lata temu, a o jej dalekosiężnych planach ekspansji na kontynent świadczy otwarcie fabryki produkcyjnej w Hiszpanii. Obecnie motocykle VOGE znajdziemy w ofercie wielu dealerów w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji, Hiszpanii, na Węgrzech oraz w dalekiej Grecji. Nawet Włosi docenili design marki i dystrybuują motocykle na swój rynek jako ciekawą alternatywę do swoich rodzimych jednośladów.

Voge 300 DS – niezwykle udany, niedrogi motocykl turystyczny kategorii adventure [TEST, OPINIA, DANE TECHNICZNE]

VOGE w 36 krajach świata

Marka VOGE obecna jest w 36 krajach na świecie z gamą motocykli od 300 do 650 cm3.

Znajdziemy wśród nich:
– linię miejską reprezentowaną przez nakedy 300R oraz 500R;
– linię sportową w postaci 300RR;
– neoklasyki 300AC oraz 500AC;
– rodzinę trzech motocykli turystycznych 300DS, 500DS oraz 650DS;
– w ofercie szanowanego producenta nie mogło zabraknąć także modelu motocykla elektrycznego pod nazwą White Ghost ER10.

Obecnie biuro projektowe Loncin pracuje nad nowymi modelami zasilanymi poważnymi jednostkami napędowymi o pojemościach od 800 do 950 cm3. Po świetnie przyjętym debiucie mniejszych pojemności, rzesza obecnych użytkowników marki gorąco wyczekuje także takich większych silników.

Grupa BMB dystrybutorem marki w Polsce

Markę VOGE wprowadza do polskiej dystrybucji grupa BMB, która funkcjonuje na rodzimym rynku motoryzacyjnym od 15 lat i obecnie współpracuje z siecią liczącą kilkaset salonów i sklepów motocyklowych. Partnerzy doceniają stały rozwój oferty produktowej BMB, jak i wprowadzane nowości w gamie pojazdów. W portfolio firmy znajdują się pojazdy spalinowe i elektryczne Barton Motors, akumulatory, części motocyklowe i akcesoria Moretti Parts, kaski Origine, kaski i gogle motocyklowe znane z zawodów MX – JUST1, zabezpieczenia motocyklowe Kovix i rowery elektryczne Barton.

Na początku sezonu 2021 do salonów partnerskich BMB wjechały trzy modele VOGE:
– naked 300R,
– neoklasyk 300AC,
– turystyczny 300DS w wersjach z kuframi lub bez.

Importer gwarantuje dostępność części zamiennych i profesjonalną sieć serwisową. W najbliższym czasie planowane jest poszerzenie oferty o modele 500 cm3.

Śledźcie media motocyklowe, wypatrujcie testów! Będzie się dużo działo wokół marki VOGE w tym roku. Jeśli jesteście zainteresowani tymi motocyklami odezwijcie się koniecznie do nas na Facebooku @VOGE.Polska. Musimy wiedzieć, czy jesteście gotowi na więcej!

Więcej informacji na stronie www.voge.pl #SparkYourDreamZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

BMW R 1250 RT – turystyk (prawie) doskonały [recenzja, opinia, video, dane techniczne, galeria]

Szybki, mocny, elastyczny i potwornie wygodny. Taki powinien być BMW R 1250 RT 2021. Od motocykla tej klasy należy oczekiwać maksimum wygody, która niezmiennie...

Yamaha MT-09 2021 – robimy świetne motocykle, więc zepsujmy go wizualnie [TEST, OPIS, DANE TECHNICZNE]

Yamaha Mt-09, czyli trzycylindrowy przepis na nakeda według inżynierów spod znaku trzech kamertonów. Jaki efekt osiągnęli fani ryżu, sake oraz mangi? Czy nowa wersja...

Nowe modele Indiana? Nie, to chińskie motocykle Zeths

Firma założona w 2013 roku, znana była do tej pory z produkcji jednośladów o pojemności do 250 cm3. Zgodnie z nowym trendem panującym w...

Triumph ogłasza zamiar wejścia w segment motocykli crossowych i enduro!

Triumph z radością ogłasza, że ​​prace nad szeroką gamą całkowicie nowych motocykli wyścigowych klasy motocross i enduro są już w toku. Dołączając do naszej...

Motocyklem dookoła Polski: Pod zakaz, przez Słowację i pierwsza gleba…

Po wielu miesiącach przygotowań nadszedł długo wyczekiwany czas wyjazdu. Motocykl został spakowany dzień wcześniej i odstawiony do magazynu firmy w której pracuję, aby spokojnie...