Korek jest dla wszystkich – powiadają sfrustrowani kierowcy. Mimo, że film humorystycznie ujmuje temat, takie sytuacje zabawne nie są. Wielu z nas może się osobiście o tym przekonać w wielkomiejskich lub autostradowych korkach.

Jedną z oczywistych zalet poruszania się motocyklem jest w miarę płynna jazda między samochodami stojącymi w korku, a tym samym – oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Niektórzy uprzejmi kierowcy ustępują nam miejsca z grzeczności lub obawiając się o karoserię swojego auta.

Inni celowo zatrzymują się tak, by motocykliście nie dać przejechać. Jednak szczyt podłości i zachowanie godne psa ogrodnika możemy zobaczyć właśnie na przedstawionym filmie.

Pies ogrodnika w akcji

Do zakładów ubezpieczeń stale wpływają zgłoszenia o podobnych incydentach. Wielu kierowców w ogóle nie decyduje się na zgłoszenie, ponieważ wezwana na miejsce zdarzenia policja oraz ubezpieczyciele w bardzo różny i czasem dość niezrozumiały sposób interpretują okoliczności kolizji.

My zalecamy szczególną ostrożność i życzymy szczęścia, by nigdy nie trafić na tak sfrustrowanego kierowcę.3 KOMENTARZE

  1. :) Zawsze trzeba zobaczyć czy coś nie jedzie zanim otworzysz drzwi nawet na parkingu, nawet w korku… przepisy mówią jednoznacznie że jednoślad może wymijać pojazdy które znajdują się na tym samym pasie ruchu.
    Pamiętajmy że chodzi o wymijanie nie wyprzedzanie :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.