“Urządzenie takie kupi ten, kto jest zupełnie głupi” – powinno brzmieć hasło reklamowe systemu HUD, na który zbiera pieniądze indyjski konstruktor. Promocji towarzyszy film na poziomie oceny dopuszczającej w podstawówce.

Pieniędzy żądać można za wszystko – nie dalej jak wczoraj pachnący strawionym winem kloszard żądał od nas zapłaty za wyimaginowane miejsce parkingowe, a zorganizowana grupa przestępcza strażników gminnych co rusz żąda zapłaty za nieistniejące wykroczenia.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pomysłowy Hindus także postanowił sięgnąć po łatwe pieniądze. Na indyjskim start-upie (portalu, który pomaga w zbieraniu funduszy na przedsięwzięcia) Indie GoGo ogłosił projekt motocyklowego systemu Head-Up Display (HUD), który wyświetla wskazania GPS lub systemu audio bezpośrednio w kasku.

Film kręcony kartoflem

Zaangażowanie, z jakim konstruktor zabrał się do pracy jest wprost porażające. Niestety zamiast świeżego pomysłu i świetnej ceny porażają roszczenia finansowe pomysłodawcy i niewyobrażalnie niska jakość filmu promocyjnego. Za datek w wysokości 50 dolarów darczyńca otrzyma przysłowiowe “Bóg Zapłać”, a za 100 zielonych… t-shirt z logo.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Film, który towarzyszy projektowi na IndieGoGo przypomina prace, za które nauczyciele naszych dzieci w podstawówce stawiali z litości oceny dopuszczające. Trudno się dziwić, że kapitał projektu zgromadzony przez zaradnego Hindusa wynosi okrągłe jak nasze zdziwione oczy ZERO dolarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.