Błoto, lasy i żwir. KTM 1190 Adventure R w swoim żywiole [FILM]

-

KTM 1190 Adventure R, wbrew biadoleniom najzagorzalszych fanów marki, pozostał rasową terenową maszyną. Tę tezę udowadnia Chris Birch, który po błotnistych szlakach prowadzi to ciężkie podróżne enduro niczym lekkiego triala. 

Oczywiście nie każdy potrafi wykrzesać z największego Kata tyle werwy co Chris. Mistrz X-treme Enduro i zwycięzca niewiarygodnie trudnych zawodów RedBull Romaniacs, jest najlepszym kandydatem do zaprezentowania pełnych możliwości 1190 Adventure R.

[sam id=”11″ codes=”true”]

KTM 1190 Adventure R w swoim żywiole

Skalne uskoki, błotniste szlaki i wszechobecny żwir zdają się tylko podkręcać Chrisa i Kata do zabawy. Ten film może być najlepszą reklamówką modelu 1190 Adventure. “Co my robimy tym filmem? Tym filmem otwieramy oczy niedowiarkom” – zdaje się z dumą mówić Stefan Pierer, szef KTM.

[sam id=”22″ codes=”true”]

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY