Masz motocykl Benelli? Pokaż go na filmie i wygraj atrakcyjne nagrody [Konkurs: Ja i moje Benelli]

-

Mamy przyjemność poinformować was o fascynującej okazji dla miłośników i właścicieli motocykli marki Benelli! Firma Motor-Land, oficjalny polski importer, organizuje konkurs filmowy dla wszystkich właścicieli motocykli Benelli, który pozwoli im podzielić się swoją pasją i twórczością z szeroką publicznością.

Masz motocykl Benelli, a twój telefon nagrywa filmy dobrej jakości? Świetnie, bo to już połowa sukcesu! Teraz wystarczy abyś nagrał/nagrała film, w którego roli głównej znajdzie się twój motocykl, a możesz zgarnąć rewelacyjne nagrody pieniężne oraz gwarantowane akcesoria!

Masz motocykl Benelli? Pokaż go na filmie i wygraj atrakcyjne nagrody [Konkurs: Ja i moje Benelli]

Jak wziąć udział w tym konkursie? To bardzo proste – wystarczy, że nagrasz i opublikujesz na swoim koncie YouTube krótki film, w którym pokażesz swój motocykl i opowiesz o waszych przygodach.

A oto wymagania dotyczące zgłoszeń:

 • W konkursie oceniany będzie Film.
 • Uczestnik do Konkursu może zgłosić wiele filmów.
 • Czas trwania Filmu powinien wynosić od 3 do 6 minut. Filmy trwające krócej niż 3 minuty i więcej niż 6 minut nie zostaną zakwalifikowane do Konkursu.
 • Muzyka i efekty dźwiękowe wykorzystane w Filmie nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich, a ewentualne roszczenia z tym związane obciążają Uczestnika Konkursu.
 • Grafiki i materiały video wykorzystane w Utworze nie mogą naruszać praw osób trzecich, a ewentualne roszczenia z tym związane obciążają Uczestnika Konkursu.
 • Nazwa filmu musi być opisana według schematu: Ja i moje Benelli oraz nazwa modelu.
 • Zabronione jest i stanowi naruszenie Regulaminu, przesyłanie na Konkurs Filmów zawierających treści sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, a w szczególności treści pornograficzne, rasistowskie, ksenofobiczne, propagujące piractwo fonograficzne, komputerowe, upowszechniające techniki łamania danych, wirusy oraz wszelkie inne, podobne w treści i działaniu materiały.

Film powinien być wykonany:

 • techniką cyfrową przy użyciu kamery video, telefonu komórkowego itp.,
 • w jakości minimum Full HD,
 • opublikowanym na własnym kanale YouTube.
 • posiadający ujęcia z jazdy oraz przedstawiające pojazd i prowadzącego.

Tematyka filmu:

 • prezentacja pojazdu
 • odpowiedź na pytanie: Co sprawiło, że wybrałeś markę Benelli? Do czego i jak wykorzystujesz motocykl Benelli?
 • Opowiedz najciekawszą historię, która jest związana z tobą i twoim motocyklem.

Jak zgłosić swój film?

Wystarczy, że opublikujesz go na swoim koncie YouTube, a następnie prześlesz link do niego wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową oraz wymaganymi oświadczeniami za pomocą formularza znajdującego się poniżej w terminie do08.10.2023 r. godz. 23:59.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są pod adresem: https://motor-land.com.pl/ja-i-moje-benelli/

Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Jesienne klimaty. Zloty motocyklowe w weekend 29 września – 1 października [kalendarz, kiedy i gdzie zlot]

Przed nami kolejny weekend ze spotkaniami przy grillach i ogniskach oraz opowieściami z kończącego się właśnie sezonu. Liczymy na litościwą pogodę i dobrą frekwencję...

Norton wiecznie żywy, czyli nowy klasyk od Zongshena

Brytyjska firma przegrała walkę o miejsce na rynku jednośladów. Ostatecznie upadła w 2020 roku i została przejęta przez indyjskiego potentata, koncern TVS. Prawa do...

BMW R 1300 GS – to on, to oficjalnie on! Jedna z najważniejszych premier roku [zdjęcia, dane techniczne, prezentacja]

Scenariusz premier kolejnych generacji „dużego GS-a” zawsze jest podobny – zdziwienie, sprzeciw, rezygnacja, akceptacja, a na koniec świetne wyniki sprzedaży i oczekiwanie na następcę, który...

Straż Graniczna kupuje 14 motocykli elektrycznych Zero za prawie 1,2 mln zł

Intruzi próbujący nielegalnie dostać się do naszego kraju już niedługo będą mogli się spodziewać patrolu Straży Granicznej, który nadjedzie w niemal całkowitej ciszy. Oczywiście...

Niemcy: ponad połowa ankietowanych żałuje zakupu auta elektrycznego…

Czy warto zainwestować w samochód elektryczny? Wielu z nas sobie to pytanie zadaje, już zadało, lub sobie niedługo zada. Jeżeli mieszkasz poza miastem, dojeżdżasz...