Zmarł Radosław Matuszczak, wicemistrz Polski MX. Miał wypadek na treningu

-

Takich informacji wolelibyśmy nie przekazywać. Na skutek obrażeń po wypadku na torze kilka dni temu zmarł Radosław Matuszczak, wicemistrz Polski z 2020 roku w motocrossowej klasie Master. Zawodnika żegnają m.in. Polski Związek Motorowy i koledzy z OSP w Mieścisku, gdzie mieszkał i służył jako strażak.

Do wypadku doszło w czasie treningu na torze motocrossowym. Radosław Matuszczak walczył o życie, niestety kilka dni temu pojawiła się informacja o jego odejściu. Pogrzeb odbędzie się w środę 5 kwietnia, o godzinie 11 w kościele w Mieścisku (woj. wielkopolskie, powiat wągrowiecki).

Wicemistrza Polski wspominają i żegnają w mediach społecznościowych Polski Związek Motorowy i KRG OSP Mieścisko, w której służył przez wiele lat i pełnił funkcję naczelnika.Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY