Luksusowe auta nie są obecnie unikatem, a ich dostępność w wypożyczalniach samochodów sprawia, że możesz wybrać konkretny model, aby podnieść prestiż rodzinnych uroczystości, kontaktów zawodowych oraz innych istotnych okazji. Od limuzyn po ekskluzywne auta sportowe, świat motoryzacji wysokiej klasy nie był wcześniej tak bliski, a teraz niesie ze sobą wiele opcji oraz udogodnień właśnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Ekskluzywne auta na wynajem – prestiż, klasa, elegancja

Dawniej niemal wyłącznie limuzyny, dziś to także wytworne auta sportowe, rzadko spotykane na naszych ulicach. Dostępność segmentu obejmuje nie tylko wypożyczalnie zorientowane wyłącznie na auta pełne przepychu. Również usługodawcy mający w ofercie głównie samochody miejskie, często włączają do niej kategorię „exclusive”, aby sprostać wymaganiom klientów.

Planując wynajem takiego pojazdu z pewnością napotkasz 4 poniższe zagadnienia, które pomogą podjąć ostateczną decyzję.

1. Auto z kierowcą

Często wynajem samochodu z kierowcą to opcja, lecz bywa to także obligatoryjne, na przykład gdy wybierasz wieloosobową limuzynę, w której chcesz się czuć komfortowo, nie myśląc o innych uczestnikach ruchu drogowego, korkach oraz przestrzeganiu przepisów. Profesjonalny szofer dowiezie Ciebie i Twoich bliskich we wskazane miejsce lub odbierze – także z wyznaczonego punktu. Poznaj luksus, jaki daje podróżowanie ekskluzywnym autem z licznymi udogodnieniami.

Wynajem auta z kierowcą

2. Wynajem samochodu na wyjątkowe okazje

Codzienną jazdę z domu do pracy bez problemu dopełni niewielki samochód średniej klasy, natomiast są dni, które klienci wypożyczalni aut chcą podkreślić poprzez jazdę wyjątkowym modelem. Niemal tradycją można nazwać wynajem do ślubu, na wieczór panieński i kawalerski. Tuż za nimi plasują się komunie rocznice, ale zdarzają się także wypożyczenia na obsługę wystaw, wernisaży, czy niemal dowolne eventy. To doskonałe okazje do skorzystania z luksusowych aut.

3. Możliwość przewiezienia większej liczby osób

Jak przewieźć komfortowo 18 osób bez korzystania z busa lub autokaru? Wynająć auto w wersji exclusive. Najbardziej pojemne i przestronne limuzyny mogą przewieźć nawet więcej pasażerów, dlatego masz pewność, że nikt z Twoich gości nie zostanie pominięty, jeżeli taki środek transportu wybierzesz nie tylko dla siebie. Poza limuzynami, w wersji wieloosobowej dostępne są między innymi nowoczesne Hummery. Znajdź auto, które odpowiednio podkreśli rangę wydarzenia.

Dowiedz się również o zasadach wynajmu busa z kierowcą – tutaj.

4. Bez konieczności leasingu lub kredytowania

Atutem wynajmu samochodów jest brak długotrwałych zobowiązań, gdy chcesz tylko wypożyczyć auto i oddać je tuż po uroczystości lub skorzystać z możliwości wynajmu długoterminowego. Zobowiązania finansowe zostaną ustalone wcześniej, a po okresie umowy nie masz obowiązku zakupu wypożyczanego pojazdu. W przypadku wynajmu na jeden dzień lub weekend – tutaj także podpisywana jest umowa, a kwestie objęte regulaminem powinny być skrupulatnie przestrzegane.

Biznesowy wynajem auta
Biznesowy wynajem auta

Nowoczesny i bezpieczny samochód z wypożyczalni

Wygoda korzystania z wypożyczalni samochodów polega również na tym, że dopełniając odpowiednich formalności i dokonując niezbędnych indywidualnych ustaleń możesz liczyć na wiele udogodnień. Zatankowane do pełna auto podjedzie z kierowcą pod wskazany przez Ciebie adres, zawiezie w jedno lub kilka miejsc docelowych, odbierając w międzyczasie współtowarzyszy podróży również ze wskazanych miejsc.

Solidne usługi to także pakiet ubezpieczeń obejmujących każdy pojazd dla ochrony kierowcy, pasażerów oraz auta w dowolnych okolicznościach. Bez względu na to, czy chcesz odebrać znaczącego kontrahenta z lotniska, czy pojechać do ślubu uroczyście, jak przystało na taką okazję, wybierz opcję, której jakość odzwierciedla się w szacunku obsługi do klienta oraz w klasie odstępnych samochodów. Luksus jest teraz dostępny także na co dzień.

2 KOMENTARZE

  1. Już zawitał, tylko pytanie czy będzie tak popularny jak na zachodzie ? Według mnie, polaków niestety nie stać na takie luksusy, taki kraj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.