Kolejna impreza urodzinowa Liberty MotoStore. Widzimy się w sobotę i niedzielę we Wrocławiu!

-

Wrocławski salon Liberty MotoStore serdecznie zaprasza na swoje urodziny. Nie zabraknie atrakcji dla dużych i małych. Rabaty na zakupy, loteria paragonowa z bardzo cennymi nagrodami, strefa dla dzieci i wielkie testowanie motocykli KTM. Do tego oczywiście dobra muzyka i gastronomia. Wpadajcie tłumnie!

Po imprezach w Piasecznie i Łodzi czas na urodziny kolejnego sklepu Liberty MotoStore. Salon we Wrocławiu przy ul. Sobieskiego 5 zaprasza wszystkich motocyklistów – obecnych i przyszłych – wraz z rodzinami. Wydarzenie zaplanowano na najbliższy weekend, 20-21 maja. Czego możecie się spodziewać?

Prezentów. Przede wszystkim prezentów! Ich przepływ będzie jednak nietypowy, bo choć to sklep ma urodziny, to liczne prezenty trafią do was! Pierwszym z nich są grube rabaty na zakupione w te dni ubrania, kaski i akcesoria. Im większe zakupy, tym większe upusty. Mamy więc prezenty finansowe, ale to nie wszystko. Czeka na was również tradycyjna urodzinowa loteria paragonowa, w której do zgarnięcia są cenne nagrody. To m.in. kaski Shoei, Schuberth i HJC, kurtki i spodnie Rukka oraz plecak Spyke. 

Kolejna impreza urodzinowa Liberty MotoStore. Widzimy się w sobotę i niedzielę we Wrocławiu!

Sprawdź przed zakupem

Do świętowania dołącza marka Shoei, która wystawi dla was specjalną strefę relaksu z leżakami i namiotem pełnym kasków testowych. Będziecie mogli sprawdzić w boju takie modele jak X-SPR Pro, NXR 2, Neotec 2 czy GT-Air 2. Pierwszych dziesięciu klientów, którzy zdecydują się na zakup kasku, otrzyma od Shoei specjalne pakiety prezentowe. 

Urodziny wrocławskiego Liberty MotoStore będą również połączone z imprezą KTM Roadshow Street, czyli największymi w Polsce testami motocykli KTM! W programie jazdy testowe, jazdy z przewodnikiem i prezentacje poszczególnych modeli. Na najmłodszych będzie czekał specjalnie przygotowany tor, po którym będą mogli pojeździć małymi motocyklami Husqvarna.

Kolejna impreza urodzinowa Liberty MotoStore. Widzimy się w sobotę i niedzielę we Wrocławiu!

Fajny weekend dla całej rodziny

Oprócz wymienionych atrakcji będziecie mogli jeszcze obejrzeć oryginalny motocykl Daniego Pedrosy z MotoGP, zjeść pyszny posiłek w strefie gastro i posłuchać energetycznej muzyki. Jeśli mieszkacie na Dolnym Śląsku lub będziecie w najbliższy weekend 20-21 maja motocyklowo wizytować ten region, koniecznie wpadnijcie do Wrocławia na ul. Sobieskiego 5. Będzie sążniście!

Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami. Wchodzisz w to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY