Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem bezawaryjnego, pięknego i świetnie prowadzącego się motocykla kategorii 125 lub motoroweru, to nie możesz nie wziąć pod uwagę produktów hiszpańskiego producenta jednośladów o małej pojemności, firmy Rieju. Wielki wybór sprawi, że będziesz mieć nie lada kłopot na jaki pojazd tej marki się zdecydować…

Rieju to producent motocykli i motorowerów, który swoją działalność rozpoczął już w 1934 roku, w Hiszpanii. Firma powstała dzięki zaangażowaniu dwóch ludzi, Luisa Riera Carréy oraz Jaimego Juanola Farresa. Jej to połączenie pierwszych liter nazwisk tych gentelmanów. Na początku w fabryce powstawały rowery oraz wytwarzano w niej również akcesoria rowerowe, ale zaraz po zakończeniu II wojny światowej zaczęto produkować motorowery. Firma Rieju posiada zatem 75-lat doświadczenia w wytwarzaniu pojazdów silnikowych, a to jest niezaprzeczalną gwarancją niezawodności i jakości jej produktów.

Motocykle i motorowery wytwarzane przez hiszpańską markę Rieju to pojazdy, które sprawdzą się do codziennych zadań, jednocześnie przynosząc dużo radości każdemu, kto zasiądzie za ich sterami. Prezentujemy motocykle uniwersalne, czyli nakedy Strada 125 i Strada 125 GT oraz motorowery RS3 50 i RS3 NKD 50. Na żaden z tych pojazdów nie jest potrzebne pełne motocyklowe prawo jazdy, a jedynie kategoria A1 lub B dla pojemności 125, lub dowód osobisty albo kategoria AM dla pojemności 50 ccm. Atrakcyjne ceny oraz równie opłacalna oferta kredytowa (raty 20×0 oraz 10×0 bez ukrytych kosztów) sprawiają, że każdy może mieć jeden z pojazdów Rieju. Wybierz swój!

Strada 125 (CBS) Euro 4 

Jaki motocykl 125 na miasto Rieju Strada

Strada to sprytny, zwinny i lekki motocykl idealny do codziennych miejskich podróży. Wyposażony w jednocylindrowy, czterosuwowy silnik, z rozrusznikiem elektrycznym zawiezie cię na czas wszędzie tam, gdzie auto ugrzęźnie w miejskich korkach. Sprawdzona konstrukcja jednostki napędowej chłodzonej cieczą, bardzo dobre, jak na segment 125, osiągi, solidna, pięciobiegowa skrzynia oraz niski apetyt na paliwo, przy dużym baku (18 litrów) to zalety, wobec których nie można przejść obojętnie. Do tego niska masa – 130 kg, skuteczne hamulce tarczowe i piękny wygląd. Czy trzeba czegoś więcej do codziennej walki w miejskiej dżungli?

Motocykl 125 lub motorower 50 supermoto na prawo jazdy B lub AM! Ranking pojazdów Rieju!

Strada 125 CBS GT 

Jaki motocykl 125 na miasto Rieju Strada GT

Jeśli myślisz również o eksplorowaniu najbliższej, ale pozamiejskiej okolicy, wybierz model Strada 125 GT, który wyposażony jest w wyjątkowo mało paliwożerny silnik, który zadowala się konsumpcją paliwa poniżej 2 litrów na 100 km. To wszystko dzięki elektronicznemu wtryskowi paliwa i niskiej masie pojazdu. Wydajne zawieszenie z dwoma amortyzatorami z tyłu wyposażonymi w system PRS, tarczowy układ hamulcowy oraz miniowiewka, poprawiająca komfort jazdy sprawiają, że Strada GT będzie twoim idealnym środkiem transportu.

RS3 NKD 50 Street Fighter

jaki naked street fighter motorower 50 cm3

Co to takiego Street Fighter? To obrany z owiewek i przekonstruowany motocykl sportowy. Tak też jest i w tym przypadku. Za bazę do stworzenia tego nietuzinkowego modelu, oddającego charakter jadącego na nim młodzieńca, jest kultowy już sportowy motorower RS3. Ale nie tylko wygląd w motocyklach tego segmentu się liczy, a przede wszystkim osiągi. Te zapewnia wysokoobrotowy, dwusuwowy silnik zasilany gaźnikiem Dell’Orto. Dzięki dozownikowi, zapewniającemu optymalne smarowanie, jednostka uzyskuje duże przebiegi i jest bezobsługowa. 6 biegowa skrzynia, niska masa sięgająca 119 kg i znikomy apetyt na paliwo, to obok oszałamiającego wyglądu, mocne atuty tej maszyny.

Rieju RS3 50

jaki sportowy motorower 50 cm3 ścigacz

RS3 to kwintesencja sportowego motoroweru i kontynuacja dziedzictwa modelu RS2. Ten obudowany owiewkami ścigacz nie tylko świetnie wygląda, ale również zapewnia bardzo dobre osiągi. Dwusuwowy silnik Minarelli o pojemności 50 cm3 znany jest nie tylko ze swojej bezawaryjności i długowieczności, ale także z bardzo dobrych osiągów. A sportowa pozycja za nisko umieszczoną kierownicą kusi do szybszej jazdy… Potężne hamulce z tarczami o średnicy 280 i 220 mm trzymają w ryzach tę bestię. Chcesz poczuć pęd prędkości i na prawdziwym ścigaczu? Wybierz RS3!

Wejdź koniecznie na stronę polskiego importera Rieju i wybierz jednoślad idealny dla ciebie!ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.