Grupa oświęcimskich motocyklistów przysłała nam świetny film z zeszłorocznego wypadu w Alpy. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego prezentu na zimowe popołudnie – planowanie kolejnego sezonu idzie pełną parą!

Moto KOS to facebookowa grupa skupiająca motocyklistów z powiatu oświęcimskiego, której nazwa pochodzi od tablic rejestracyjnych z tamtego rejonu. Od Krzyśka Spiesza, jednego z jej członków, otrzymaliśmy fantastyczny film z czerwcowego wyjazdu do Austrii. Spowodował on u nas wzrost częstotliwości przekleństw pod adresem panującej zimy i nagłą potrzebę startu przygotowań do nadchodzącego sezonu!

Pięcioosobowa grupa wyruszyła z Osieka k. Oświęcimia 23 czerwca na bardzo zacnych maszynach do łykania zakrętów: Ducati Multistrada 1200S, Hornecie 600, Kawasaki Z1000 i Yamasze FZ1. Jedyny nudny fragment tego wypadu to dojazdy autostradami, a poza tym czysta klasyka przyjemności – jezioro Mondsee, dwukrotnie pokonana trasa na Grossglockner i zapora przy trasie Malta-Hochalmstrasse.


Ostatni punkt to dojazd do malowniczego Villach przez przełęcz Nockalmstrasse i szybki powrót autostradą do domu. Cztery dni, ponad 2 tysiące przejechanych kilometrów i uśmiech, który ciężko zetrzeć z twarzy. Oprócz samej trasy, zachwyciła nas jakość filmu – gratulacje Panie i Panowie z Moto KOS!

6 KOMENTARZE

  1. Film rzeczywiście inspirujący, ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie jak wygląda w Austrii sprawa używania kamerki na kasku, słyszałem gdzieś że nielegalne jest nagrywanie w miejscach publicznych? Czy ktoś się orientuje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.