Śnieżnobiały sezon niekoniecznie musi się kojarzyć z ze sportami zimowymi, lepieniem bałwana czy ciepłą czekoladą. Udzielający się nastrój lepiej osłodzić wyprawą w ciepłą strefę. Takim miejscem z pewnością jest Tropical Islands, gdzie wyspę i palmy znajdziesz przez cały rok.

Kompleksowo nie tylko dla dorosłych

Tropikalna wioska, minigolf, wodny świat czy restauracje to tylko z nielicznych atrakcji, które czekają na gości w tropikalnej hali. Dla lubiących aktywnie spędzać czas przygotowano fitness club, a dla bardziej wygodnych sauny, masaże i spa. Doskonale zaprojektowana baza rekreacyjno-wypoczynkowa zapewnia wspaniałą rozrywkę – idealną np. na weekendową eskapadę. Tropical Islands to wymarzone miejsce również dla dzieci.

Na najmłodszych czeka szereg zabaw, w tym: tor kartingowy “mini cars”, rowery wodne, łódki w basenie czy obiekt wspinaczkowy. W dniu urodzin dziecka bilet jest dla niego za darmo. Rezerwacji można dokonywać przez całą dobę. Koszt wejściówki dla dorosłych wynosi od 36,00 euro do 42,00 euro. Dla dzieci do lat 5 wstęp jest wolny, zaś dla maluchów w przedziale wiekowym 6-14 bilet do wszystkich stref to wydatek rzędu 28,50 euro.

Nocleg w lesie tropikalnym…

Tropikalna wyspa to także miejsce przeznaczone do wypoczynku na weekend czy w czasie urlopu. W Tropical Islands znajduje się dobrze wyposażona baza noclegowa, z której mogą skorzystać całe rodziny. W ofercie można znaleźć tropikalnego, a także camping i wygodne pokoje, przytulne domki bungalowe, namioty koło lasu nowoczesne apartamenty sąsiadujące z kompleksowym obiektem. Ceny noclegu uzależnione są od wyboru rezerwacji. Dla gości, którzy zarezerwują pobyt z wyprzedzeniem, przewiduje się 10 proc. zniżkę. Noclegi w tropikach to iście wyjątkowe przeżycie – plaża i klimat równikowy z pewnością pozwolą zapomnieć o mroźnej porze roku.

Na wyciągnięcie ręki

Obiekt mieści się 60 km od Berlina. Dla ceniących sobie wygodę najlepszym rozwiązaniem są linie lotnicze, które oferują szybkie połączenia np. Air Berlin. Lot z Gdańska do Berlina trwa krócej niż 1,5 godziny. Podczas podróży należy uwzględnić ewentualną przesiadkę do najbliższego dworca kolejowego, z którego można bezpośrednio dostać się do stacji Brand. Stamtąd na Tropikalną Wyspę odjeżdża bezpłatny autobus. Dojazd do centrum tropików jest więc nie tylko tani, ale także wygodny. Nie trzeba szukać w biurach podróży gorących destynacji oddalonych o tysiące kilometrów. Tuż za zachodnią granicą czekają niebywałe atrakcje dla wymagających wycieczkowiczów.

Największa wyspa tropikalna to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Miejsce przeznaczone jest dla osób szukających przygód, wypoczynku oraz rekreacji. W Tropical Island organizowane są również imprezy okolicznościowe, które przyciągają wycieczkowiczów ze wszystkich stron starego kontynentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.