Praca w BMW – dlaczego warto do nas dołączyć?

-

Praca w BMW to szereg możliwości na rozwój kariery w branży motoryzacyjnej. Sieć dealerska oferuje zatrudnienie w dziale sprzedaży i na stanowiskach technicznych. Zatrudnienie znajdą tutaj również specjaliści od marketingu, ubezpieczeń czy finansów. Dowiedz się, dlaczego warto aplikować o pracę w BMW i dołączyć do zespołu wykwalifikowanych specjalistów i pasjonatów motoryzacji!

Marka BMW – wysoka jakość produktów

Marka BMW od lat cieszy się uznaniem dzięki wysokiej jakości oferowanych w sprzedaży pojazdów, zarówno samochodów, jak i motocykli. Zaufanie do marki jest konsekwencją długiej historii i doskonałej reputacji jako producenta luksusowych pojazdów, a także innowacyjności oraz silnej pozycji w motoryzacyjnym świecie sportu. Sieć dealerska BMW dba o swoich klientów, oferując wysokiej jakości usługi posprzedażowe, takie jak gwarancja, serwis i wsparcie techniczne, co przekłada się na zadowolenie kupujących i buduje zaufanie. Marka charakteryzuje się również silną i spójną identyfikacją wizualną, która odzwierciedla jej wartości i estetykę.

Na jakie oferty pracy możesz liczyć w BMW?

Jeśli interesuje Ciępraca w BMW, możesz liczyć na szereg ofert z różnych dziedzin. Poszukiwani są pracownicy techniczni i specjaliści do działu serwisowego, blacharsko-lakierniczego oraz części i akcesoriów, ale także profesjonalni sprzedawcy, specjaliści od ubezpieczeń, finansów, marketingu czy administracji.

Specjalista ds. sprzedaży w sieci BMW

Niemal stale poszukiwani są specjaliści ds. sprzedaży, których zadaniem jest towarzyszenie klientom od momentu wyboru i konfiguracji samochodu, aż do finalizacji zamówienia i przekazania pojazdu. Na tym stanowisku liczą się umiejętności negocjacyjne i skuteczna komunikacja, dzięki której specjalista jest w stanie skutecznie przeprowadzić proces sprzedaży, wyjaśnić kwestie związane z zamówieniem, oferować różne opcje finansowania oraz sfinalizować transakcję. W roli osoby pierwszego kontaktu doradca ds. sprzedaży zapewnia klientom wsparcie również po dokonaniu zakupu.

Product Genius – pasjonat marki

Warto również zwrócić uwagę na ciekawe stanowisko, jakim jest Product Genius. Głównym celem zatrudnionej w tej roli osoby jest informowanie i doradzanie klientom w zakresie produktów BMW na wstępnym etapie sprzedaży. Product Genius dzieli się pasją do marki BMW i prezentuje klientom innowacje oraz zalety produktów. Organizuje jazdy testowe, prezentuje dostępne systemy i opcje wyposażenia, a także odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości klienta. Najważniejszą cechą, która musi wyróżniać pracownika na stanowisku Product Genius, jest fascynacja marką BMW.

Wysoko ceniony pracownik techniczny

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku wykraczają daleko poza tradycyjną mechanikę, ponieważ łączą w sobie działania na wszystkich podstawowych układach i elementach pojazdu: podwoziu, silniku czy skrzyni biegów z zaawansowanymi systemami elektronicznymi.

Technicy BMW są na bieżąco z najnowszymi innowacjami technologicznymi dzięki szerokiemu programowi szkoleń, który pozwala im na wzbogacanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

Jak BMW wspiera swoich pracowników?

Marka BMW kładzie nacisk na profesjonalizm, dlatego inwestuje w edukację oraz rozwijanie praktycznych umiejętności swoich pracowników. Między innymi w tym celu powstało w Jawczycach pod Warszawą Centrum Szkoleniowe BMW Group, które zajmuje powierzchnię 1500 m2 i jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w Europie Środkowej.

W obiekcie znajduje się m.in. sala szkoleń produktowych oraz sala do zajęć technicznych wyposażona w trzy podnośniki, stację ładowania o mocy 150kW, ładowarki naścienne oraz specjalnie zabezpieczoną przestrzeń do nauki obsługi urządzeń pracujących pod wysokim napięciem. Ośrodek ma na celu m.in. rozwijanie kompetencji konsultantów, którzy bezpośrednio współpracują z klientami w punktach sprzedaży. W Centrum Szkoleniowym pracownicy są szkoleni zgodnie z najnowszymi standardami BMW Group w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania, wiedzy produktowej i umiejętności technicznych.

Centrum Szkoleniowe BMW Group angażuje się również w edukację młodych ludzi. Ośrodek organizuje szkolenia dla nauczycieli przygotowujących młodzież do pracy w zawodzie mechanika / technika pojazdów samochodowych. Dzięki temu kadra nauczycielska może poszerzać swoje kompetencje w zakresie edukacji dostosowanej do wymogów rynkowych.

Sponsorowany
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami. Wchodzisz w to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Gdzie są te motocykle i motocykliści? Dlaczego praktycznie nie widać nas na naszych drogach i ulicach?

Ponad 1 milion zarejestrowanych motocykli, ponad 1 milion zarejestrowanych motorowerów. Sprzedaż nowych jednośladów rok do roku rośnie o 20%, według danych z CEPIK za...

Czy warto postawić na skutery i quady Kymco?

Skutery i quady stają się coraz bardziej popularnym środkiem transportu. Częściej można je napotkać na ulicach miast czy podczas pieszych wędrówek. Ogromną zaletą tych...

Już 27 maja Dni Otwarte i urodziny Liberty MotoStore w warszawskim salonie Yamaha Liberty Motors na Połczyńskiej

Nieważne czy jesteś fanem marki z trzema kamertonami w swoim logo, czy też nie, jeżeli jesteś motocyklistą/motocyklistką - to to wydarzenie jest zdecydowanie dla...

Prawie 200 punktów karnych i mandaty na ponad 35,5 tysiąca zł – nowy patomotocyklowy rekord Polski?

Co my wiemy o kumulacjach… Motocyklista uciekający przed policją przez Pasłęk zebrał zestaw zasług, który średnio mieści się w głowie. Niezatrzymanie się do kontroli,...

Gdzie bawić się w weekend? Imprezy motocyklowe, zloty, spotkania, dni otwarte 25-28 maja 2023 [kalendarz, kiedy i gdzie zlot motocyklowy]

Jeżeli w najbliższy weekend planujecie integrację z innymi motocyklistami i chcecie wziąć udział w ciekawej imprezie, sprawdźcie rozkład jazdy na termin 25-28 maja. Zloty,...