Sytuacja przedstawiona na filmie może spotkać każdego z nas, a szczególnie stresująca i niebezpieczna robi się, gdy awaria samochodu przydarzy nam się na jednej z bardziej zatłoczonych arterii lub w tunelu. Ot takie zrządzenie losu..

Jadąc w pojedynkę usterka auta jest zdecydowanie najbardziej kłopotliwa. Nieco więcej szczęścia będziemy mieli, kiedy podróżuje z nami pasażer, który będzie w stanie za pomocą swoich mięśni przepchnąć samochód w bezpieczne miejsce. Jest też wyjście nieco mniej oczywiste, ale jakże cieszy oko, widząc jak wiele osób mija kierowcę w opałach z kompletną obojętnością. Cichym bohaterem w tej sytuacji okazał się motocyklista, który bez chwili zastanowienia postanowił pomóc w dość niecodzienny sposób. A zresztą, zobaczcie sami!

Warto przeczytać: Jak wkurzyć mechanika motocyklowego, czyli czego nie mówić w warsztacie

No i to jest pomoc 😉😎

No i to jest pomoc 😉😎

Opublikowany przez Memy bez ściemy dla wszystkich Czwartek, 9 lipca 2020

Co sądzicie o pomocy zaoferowanej przez motocyklistę? Z jednej strony pomógł usunąć pojazd w bezpieczne miejsce oraz usprawnić ruch, ale biorąc pod uwagę podeszwę motocyklowego buta, nie każdy właściciel samochodu osobowego mógłby być zadowolony ze sposobu, w jaki została ona udzielona.. Tak czy inaczej każda forma pomocy jest lepsza, od biernego przyglądania się.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.