Znamy oficjalną cenę KTM 1290 Super Duke R. Nie jest wcale tak źle

-

KTM ogłosił cenę i datę wprowadzenia do sprzedaży flagowego modelu 1290 Super Duke R. Wbrew przewidywaniom wielu pesymistów mówiących o kosmicznej cenie, wieści z Mattighofen okazują się są zaskakująco przyjemne.

Nowa szosowa bestia Pomarańczowych z będzie sporo tańsza, niż wielu przypuszczało. W Niemczech ma kosztować ok. 15 000 euro (63 000 zł), co zważywszy na nieprzeciętne parametry tej maszyny nie jest rozbojem w biały dzień. Oczywiście końcowa cena uzależniona będzie od warunków podatkowych w poszczególnych krajach, ale raczej pozostanie na poziomie osiągalnym dla szerokiej rzeszy entuzjastów.

Super Duke ma się pojawić w europejskich salonach w grudniu, a za oceanem na początku przyszłego roku. Maksymalna prędkość na poziomie 290 km/h i pękający w szwach katalog fabrycznych akcesoriów obiecują nie lada emocje. Czekamy z niecierpliwością.

Konrad Bartnik
Konrad Bartnik
Motocyklista, perkusista, ojciec, wielbiciel dobrej kuchni i dużych porcji. Jego największa miłość to motocyklowe podróże – bliskie i dalekie, po asfalcie i bezdrożach. Lubi wszystko, co ma dwa koła, a najbardziej klasyczne nakedy ze szprychami i okrągłą lampą. Na co dzień drapie szutry starym japońskim dual sportem. Nie zbiera mandatów i nigdy nie miał wypadku. Bywa całkiem zabawny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY