Krótko po prezentacji Sramblera, Ducati ujawnia ceny nowego motocykla. Choć faktycznie nowy model z Borgo Panigale będzie jednym z najtańszych w ofercie włoskiego producenta, z pewnością nie można uznać go za jednoślad tani.

Jako pierwszy ceny nowego Scramblera podał brytyjski oddział producenta. Za najtańszą wersję – Icon w kolorze czerwonym nabywca będzie musiał zapłacić 6 895 funtów (37 000 zł). Wersja w kolorze żółtym kosztować będzie 6 995 funtów (37 500 zł).

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pozostałe wersje – Full Throttle, Urban Enduro i Classic kosztować mają 7 995 funtów (42 500 zł). Pierwsze motocykle mają trafić do brytyjskich dealerów pod koniec stycznia 2015 roku. O rozpoczęciu sprzedaży Scramblera w Polsce i cenach na rodzimym rynku będziemy informować jak tylko otrzymamy informacje od polskiego importera.

Ducati Scrambler official (9)

Ducati Scrambler official (7)[sam id=”11″ codes=”true”]

Ducati Scrambler official (8)

Ducati Scrambler official (6)

1 KOMENTARZ

  1. …no cóż, piecyk z rozrządem desmo nie jest prosty ani tani a i marka nikomu spod ogona przypadkowo nie wypadła, przypuszczam że polska cena dopiero powali na kolana. Sprzęt nie brzydki ale też trudno o jakiś szczególny zachwyt choćby w odniesieniu do klasyków Hondy czy opisywanej nie tak dawno XJR-y …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.