Zero Motorcycles, amerykańska firma , która szczyci się dostarczaniem elektrycznych motocykli dla policji różnych krajów, przedstawiła reklamę DSP czyli Dual Sport Police, motocykla przeznaczonego do wszechstronnej służby patrolowej.

Motocykl osiąga maksymalną prędkość 153 km/h. Konstrukcja dual sport (wielozadaniowa) jest szczególnie przydatna w przypadku konieczności jazdy w trudnym terenie, po krawężnikach czy schodach. Zasięg motocykla to 243 km, co pozwala na całodzienny patrol bez konieczności ładowania baterii. Jednoślad wyposażony jest dodatkowo w system hamowania z odzyskiem energii.

Zero Dual Sport Police

Producent zachwala cichą pracę motocykla, którego typowe wyposażenie policyjne obejmuje między innymi wbudowaną syrenę oraz czerwone i niebieskie światła LED. Opcjonalnym wyposażeniem są pojemne kufry.

1 KOMENTARZ

  1. …fajny i ciekawy designersko motocykl .Spory zasięg ? ,szkoda jedynie że nie podają czasu ładowania ,osobiście brałbym lekką poprawkę na te dane .Amerykańską technikę w szerszym aspekcie większośc z nas zna jedynie jednostkowo lub przez pryzmat filmów sensacyjnych tudzież podobnych reklam ,m.inn. z racji położenia geograficznego przedtem zaś z powodu ustroju politycznego co przekładało się na nasz rynek ,czego dowodem mogą być choćby “super F 16” ,Dreamlinery ,akcesoria motocyklowe(te ostatnie i nie tylko znam akurat z autopsji) oraz wiele innych .Nie twierdzę że wszystko co ich to chłam ,rozmawiając jednak ze znajomymi mieszkającymi w krajach gdzie od lat produkty USA stanowią dość znaczny rynek w praktyce (w przeciwienstwie do mitów i reklam) szału i euforii nie zaobserwowałem … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.