Suzuki GSR 250 S to jeden z motocykli zaplanowanych do prezentacji podczas nadchodzących targów Tokyo Motor Show. Inazuma z częściową owiewką spodoba się początkującym młodym bikerom wyruszającym czasem w dalsze trasy. 

Suzuki GSR 250 S to znana nam już Inazuma o pojemności 248 cm3 wyposażona w częściową owiewkę. Zapewnia ona znacznie lepszą ochronę przed naporem wiatru niż ta, którą oferuje Inazuma. Ta cecha wraz z wygodnym siodłem i komfortową pozycją kierowcy sprzyja dalszym podróżom.

Suzuki GSR 250 S napędzany będzie silnikiem o pojemności 248 cm3 o mocy 24 KM i maksymalnym momencie obrotowym 22 Nm przy 6500 obr/min. Możemy doszukać się licznych stylistycznych podobieństw do większych braci – reflektor przedni jest wyraźnie inspirowany linią GSX-R. Podwójne siodło o zwiększonym komforcie i spory zbiornik paliwa pozwalają sądzić, że Suzuki adresuje GSR 250 S do młodych miłośników podróży motocyklowych.

Producent nie podał jak na razie żadnych danych o możliwym terminie wprowadzenia modelu na rynek europejski. Nie ujawniono również możliwej ceny GSR 250 S.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ