Johammer to elektryczny motocykl o wyglądzie krzyżackiego rumaka połączonego z wystraszonym ślimakiem. Kontrowersyjną stylistykę równoważą bardzo konkretne osiągi i zasięg tej maszyny.

Konstruktorzy motocykli elektrycznych korzystając z powiewu nowości towarzyszącego tej technologii pozwalają sobie na śmiałe formy swoich projektów. Czasem niestety zapuszczają się w rejony odwiedzane głównie przez miłośników nielegalnej chemii spożywczej. Przykładem takiej maszyny jest Johammer.

[sam id=”11″ codes=”true”]

j 2

Skonstruowano go w północnej Austrii, co poniekąd tłumaczy dyskusyjną formę – wszak pewien znany Austriak kiedyś nie dostał się  na malarstwo i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Johammera naszpikowano za to najnowocześniejszą technologią, dzięki której jego aparycja jest do przełknięcia.

j 3

Fanów czystej inżynierii ucieszy unikatowa konstrukcja przedniego zawieszenia. Zestaw wskaźników umieszczono w bocznych lusterkach, a elektryczny silnik zintegrowano z tylnym kołem. Ukryte pod wielką “zbroją” solidne zestawy baterii dają Johammerowi zasięg ponad 200 km, co czyni go jednym z najdalej jeżdżących “elektryków”.

j 4

j 5

j 6

j 7ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.