Avinton, francuski producent elitarnych motocykli zaprezentował linię swoich imponujących muscle bikes, które kusić będą zamożnych klientów w 2014 roku. Te maszyny to kwintesencja mocy i najlepszego stylu.

Znajomością języka francuskiego może pochwalić się zapewne niewielka grupa polskich bikerów. Jest jednak parę słów, które warto zapamiętać. Poza żelaznymi bążur i parisążermę warto do prywatnego słownika wbić nazwę Avinton. To ostatni pozostały przy życiu francuski producent motocykli. Fantastycznych motocykli.

[sam id=”11″ codes=”true”]

a2

Maszyny Avinton pozbawione są zbędnych ozdób, a pomimo tego są kwintesencją stylu. Ich wyeksponowane widlaste silniki to centralny punkt i ozdoba każdego pojazdu. Wszystkie podzespoły pochodzą od najlepszych światowych dostawców i są konfigurowane na życzenie klienta. Szeroko ścielą się też drogie materiały, takie jak włókno węglowe.

a3

Na rok 2014 Avinton przewidział trzy główne modele: GT, Roadster i Race. Są one zbudowane na tej samej bazie, różnią się pozycją kierowcy. Dostępne są w kilkunastu wersjach malowania, wedle pragnień przyszłego właściciela, który na tę okazję będzie musiał wyskoczyć z pokaźnej ilości gotówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.