Wyprawa z Dubaju do Anglii. Honda Africa Twin i pomoc dla dzieci z Palestyny

-

22 tysiące kilometrów chce przejechać w ciągu 90 dni Richard Mitchell, 56-letni motocyklista z Dubaju podczas charytatywnej wyprawy motocyklowej. Wyprawa odbędzie się na motocyklu Honda Africa Twin. 

Richard Wyemigrował z Wielkiej Brytanii i obecnie mieszka w Dubaju. Na swoim motocyklu Honda Africa Twin w ciągu trzech miesięcy chce odwiedzić 30 krajów, zbierając w czasie podróży środki dla fundacji PCRF, zajmującej się m.in. budową Centrum Kardiologii dla dzieci z wadami serca ze Strefy Gazy.

Po starcie wyprawy w niedzielę Honda Africa Twin skierowała się w stronę Iranu. Końcowym punktem wyprawy będzie miasteczko Fowey w Kornwalii, gdzie podróżnik się urodził. W czasie wyprawy będzie odwiedzał szkoły i opowiadać o swojej podróży, zbierając przy okazji środki dla fundacji. – Wiele dzieci w Palestynie umiera tylko dlatego, że nie mają dostępu do podstawowej aparatury medycznej. Chcę wnieść swój niewielki wkład w to, by tę sytuację zmienić – mówi Richard.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY