Warsztaty Podróżnicze Motovoyagera (ostatni weekend września) to znakomita okazja do poznania ludzi, którzy dotarli motocyklem w najdalsze rejony świata. Jednym z naszych gości będzie Dominik Bartelak, zawodnik enduro i podróżnik motocyklowy.

Dominik, gość wrześniowej imprezy  był autorem dwóch relacji, które zostały zamieszczone w papierowym wydaniu Motovoyagera. W pierwszej opisywał zmagania z upałem i piaskami Tunezji, druga dotyczyła czegoś zupełnie przeciwnego: chłodnych i kamienistych terenów Islandii.

Podczas obu wypraw niezawodnym towarzyszem jego podróży był poddany licznym modyfikacjom KTM 950 Adventure. O tym, co warto przygotować i jakim zabiegom warto poddać motocykl oraz jaką filozofią kierował się Dominik podczas swoich wypraw i rajdów dowiecie się podczas warsztatów.

Inne zagadnienia, które czekają na was podczas naszych warsztatów to technika jazdy obładowanym motocyklem, profesjonalne fotografowanie wspomnień z podróży, pomoc medyczna w sytuacjach kryzysowych oraz łatwe gotowanie w trasie bez chińskich zupek.

Czekać na was będą także motocykle testowe Hondy oraz niepowtarzalna atmosfera stworzona przez was samych: pasjonatów motocyklowych podróży.

Kliknij i dowiedz się więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here