Warsztaty Podróżnicze Motovoyagera. Zostań zdobywcą świata

-

Warsztaty Podróżnicze Motovoyagera (ostatni weekend września) to znakomita okazja do poznania ludzi, którzy dotarli motocyklem w najdalsze rejony świata. Jednym z naszych gości będzie Dominik Bartelak, zawodnik enduro i podróżnik motocyklowy.

Dominik, gość wrześniowej imprezy  był autorem dwóch relacji, które zostały zamieszczone w papierowym wydaniu Motovoyagera. W pierwszej opisywał zmagania z upałem i piaskami Tunezji, druga dotyczyła czegoś zupełnie przeciwnego: chłodnych i kamienistych terenów Islandii.

Podczas obu wypraw niezawodnym towarzyszem jego podróży był poddany licznym modyfikacjom KTM 950 Adventure. O tym, co warto przygotować i jakim zabiegom warto poddać motocykl oraz jaką filozofią kierował się Dominik podczas swoich wypraw i rajdów dowiecie się podczas warsztatów.

Inne zagadnienia, które czekają na was podczas naszych warsztatów to technika jazdy obładowanym motocyklem, profesjonalne fotografowanie wspomnień z podróży, pomoc medyczna w sytuacjach kryzysowych oraz łatwe gotowanie w trasie bez chińskich zupek.

Czekać na was będą także motocykle testowe Hondy oraz niepowtarzalna atmosfera stworzona przez was samych: pasjonatów motocyklowych podróży.

Kliknij i dowiedz się więcej.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY