Kolejna Yamaha XV 920 od Classified Moto. Jej design wyrywa z butów [CUSTOM]

-

Niewyróżniająca się niczym szczególnym Yamaha XV 920 R trafiła w ręce dobrze nam znanego warsztatu Classified Moto. Tunerzy w typowym dla siebie stylu stworzyli z niej znakomitego i zadziornego cafe-racera.

Znakiem rozpoznawczym maszyn modyfikowanych przez Classified Moto jest sportowy przedni widelec oraz odcięta tylna część ramy. Przerobiona Yamaha XV 920 R otrzymała więc widelec i opony z Yamahy R6 oraz jednoosobowe siedzenie. Niestandardowe są również wydech i tłumiki, a filtr powietrza zastąpiony został przez masywny filtr stożkowy. Zamiast analogowych zegarów zainstalowano wielofunkcyjny wskaźnik cyfrowy.

Agresywny wygląd i detale w stylu retro sprawiają, że ta maszyna wywołałaby z pewnością niezłe zamieszanie w latach 70-tych, pod klubami na londyńskim East Endzie – miejscu w którym narodziła się idea cafe-racerów. Sprzęt czeka na właściciela w Karolinie Północnej.

Ta przeróbka to już trzecia próba zmierzenia się z legendarną Yamahą. Poprzednia budowa okazała się zaskakująca i ciekawa: tunerzy dostali od klienta tak mało czasu na stworzenie customa, że zdecydowali się odkupić swoją pierwszą pracę od klienta i wysłać ją do nowego nabywcy. Dotychczasowy użytkownik zgodził się na to, ponieważ panowie z Classified Moto obiecali mu stworzenie repliki.

Warsztaty Podróżnicze Motovoyagera. Kliknij i dowiedz się więcej.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY