Suzuki GSX-8S w wersji specjalnej SERT. Kuchnia japońsko-francuska

-

SERT to skrót od Suzuki Endurance Racing Team. Ten francuski zespół od lat znajduje się w ścisłej światowej czołówce ekip startujących w wyścigach długodystansowych. Jeżeli mieszkacie we Francji, możecie teraz kupić nowego nakeda Suzuki GSX-8S w specjalnej wersji wykończenia, dedykowanej ekipie SERT.

Suzuki wycofało się w zasadzie ze wszystkich głównych dziedzin motorsportu. Najbardziej bolesne dla kibiców było odejście z MotoGP z końcem 2022 roku. Sukcesy w wyścigach endurance ekipy SERT, należącej do francuskiego oddziału Suzuki, są w tej sytuacji pewną osłodą.

Suzuki GSX-8S, nowość 2023 – (nie)zwykły naked z duszą sportowca [test, dane techniczne, opinia, wady, zalety]

Francuscy kibice, którzy są jednocześnie motocyklistami, mają teraz okazję zakupu modelu GSX-8S w wersji specjalnej SERT. Jest to w zasadzie maszyna w fabrycznej specyfikacji, wyposażona w kilka dodatków wizualnych. Dostępne są dwa pakiety: Style i Premium.

Suzuki GSX-8S w wersji specjalnej SERT. Kuchnia japońsko-francuska

Pierwszy otrzymamy dopłacając do regularnej ceny GSX-8S 899 euro. Składa się na niego zestaw oklein, przykręcane skrzydełka, pług pod silnik, osłona siedzenia pasażera oraz gniazdo USB. W pakiecie Premium, kosztującym 1399 euro, dostaniemy dodatkowo ogon ze ze zintegrowanymi kierunkowskazami LED. 

Suzuki GSX-8S w wersji specjalnej SERT. Kuchnia japońsko-francuska

Jak widać, wersja SERT nie jest specjalnie droga, ale to dlatego, że nie ma w niej żadnych zmian od strony mechanicznej. To po prostu nieco bardziej wyróżniający się na ulicy GSX-8S. Nam się podoba!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY