[sam id=”24″ codes=”true”]Suzuki organizuje dla nabywców jednośladów bezpłatne szkolenia z jazdy. Każdy, kto zdecyduje się na zakup nowego jednośladu tej marki może wziąć udział w kursie, na którym pozna podstawowe techniki bezpiecznej jazdy.

Nowe przepisy umożliwiły osobom, które posiadają prawo jazdy kat. B korzystanie z motocykla lub skutera o pojemności do 125 cm3. Wszystkich, którzy zamierzają rozpocząć swoją jednośladową przygodę właśnie z Suzuki, firma zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach techniki jazdy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

vanvanKurs “Suzuki Moto Szkoła 125” obejmie część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne w zakresie manewrowania, bezpiecznego pokonywania zakrętów, omijania przeszkód i awaryjnego hamowania. Doświadczeni instruktorzy zadbają o to, by przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nieduże grupy szkoleniowe (liczące od 6 do 10 osób) i starannie przemyślany program zapewnią komfort nauki.

Burgman125Szkolenia będą odbywać się w całej Polsce w wybrane piątki w godzinach 17:30-21:00. Szczegółowe informacje oraz harmonogram będą dostępne już wkrótce na www.suzuki-moto.pl.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.