Reklamy Kawasaki Ninja ZX-6R i Kawasaki Z800 zbierają nagrody na festiwalu w Vegas

-

Branża reklamowa wysoko oceniła kampanię Kawasaki. Spoty japońskiego producenta motocykli otrzymały łącznie dwa złote, jeden srebrny i trzy brązowe medale na prestiżowym festiwalu w Las Vegas World Best Television & Film.

Festiwal reklamy telewizyjnej WBTF, jedna z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w branży reklamowej odbył się w Las Vegas już 55 raz. W konkursie wzięły udział spoty z 50 państw. Zwycięskie reklamy Kawasaki są również nominowane do nagród w innym konkursie, International Advertising Awards.

Spoty reklamują dwa nowe modele z 2013 roku: Kawasaki Ninja ZX-6R i Kawasaki Z800. Reklama ZX-6R była kręcona na trasie słynnego wyścigu na Wyspie Man Isle of Man Tourist Trophy.

Reklama Kawasaki Ninja ZX-6R

Reklama Kawasaki Z800

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY